Gogle VR na targi- wynajem- daj się zauważyć

Gogle VR do wynajęcia na targi to doskonały sposób aby wyróżnić się z tłumu innych wystawców. Gogle VR na wynajem na stanowisku przyciągają uwagę i sprawiają, że ludzie chętniej podchodzą do stoiska. Dzięki temu łatwiej nawiązać kontakt i oczywiście porozmawiać o swoim produkcie 😉 Gogle VR do wynajęcia na targi to połączenie doskonałej zabawy z narzędziem marketingowym. Tym razem, urządziliśmy na targi specjalny konkurs- uczestnicy mogli zamienić się w prawdziwych artystów i… malować światłem. Stoisko z naszymi goglami VR i Wirtualna Rzeczywistość na długo zapadną w pamięć graczom i nie tylko.

Gogle VR na wynajem na targi- marketing i rozrywka

Gogle VR wynajem na targi

Gogle VR na wynajem przyciągają spojrzenia, bez względu na to na jaki event zostaną zabrane. Gogle VR do wynajęcia: na targi, na konferencję, na imprezę firmową, na piknik, na urodziny a nawet na szkolenie to strzał w 10. Gogle VR na wynajem testowaliśmy już na niezliczonej ilości imprez o najróżniejszej tematyce: świętowaliśmy 100 lecie Bauhaus, gdzie nasze gogle VR zamieniły się w galerię sztuki, nurkowaliśmy z rekinami, sprzedawaliśmy windy przyszłości, oprowadzaliśmy gości po francuskiej winnicy… Gogle VR właściwie nie mają ograniczeń, mnogość aplikacji pozwala nam zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli jakaś nie istnieje, możemy ją stworzyć na zamówienie- nasza oferta jest w pełni kompleksowa.

Gogle VR do wynajęcia- najwyższa jakość na targi

Gogle VR wynajem na targi

Gogle VR do wynajęcia z jakich korzystamy to Oculus Rift, HTC Vive i telefonowe Samsung Gear. Stawiamy na najwyższą jakość, by gracze mogli w pełni cieszyć się możliwościami jakie otwiera przed nimi Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia. Nasze Gogle VR (zarówno HTC Vive jak i Oculus Rift) są wyposażone w stacje śledzące ruchy gracza a zarazem przenoszące je bezpośrednio do gry, oraz kontrolery dzięki którym można chwytać, wspinać się, malować, latać, strzelać… i wiele innych. Gogle VR to rozrywka na miarę naszych czasów, pojawiająca się coraz częściej w innych sferach. Gogle VR do wynajęcia to narzędzie marketingowe, sprzedażowe, rekrutacyjne, edukacyjne. Wirtualna Rzeczywistość na wynajem sprawdzi się wszędzie.