Gogle VR – wynajem na event

Wczoraj w hotelu Narvil w Serocku Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia kolejny raz zdobywała serca uczestników eventu. Nasze gogle VR na wynajem Oculus Rift i HTC Vive zapewniały doskonałą zabawę przez całą imprezę. Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia cieszy się niesłabnącą popularnością na eventy różnego typu: na jubileusz firmy, na targi, na konferencję, na piknik (sezon już się rozpoczął!) a nawet na urodziny czy wieczory kawalerskie i panieńskie. Gogle VR na wynajem doskonale sprawdzają się na wszelkich imprezach.

Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia- spersonalizowana oferta

Gogle VR – wynajem na event, Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia

Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia to nic innego jak gogle VR. My wykorzystujemy najbardziej zaawansowany sprzęt na rynku: gogle VR Oculus Rift i gogle VR HTC Vive. Wirtualne okulary są najważniejsze, na nich bazuje Wirtualna Rzeczywistość na wynajem. Oculus Rift i HTC Vive działają na takiej samej zasadzie, są wyposażone w stacje śledzące ruch gracza i kontrolery, odzwierciedlające ręce. Dzięki temu mając na głowie gogle VR na wynajem możemy strzelać, wspinać się, rozwiązywać zagadki logiczne, malować, tańczyć, robić koktajle a nawet… doić krowy! Jak widać przekrój jest ogromny- w zależności od życzenia klienta jesteśmy w stanie zaproponować mu każdą atrakcję jaką sobie zażyczy. Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia nie ma ograniczeń. Jeżeli nie chcemy korzystać z gotowych aplikacji, nasz zespół ekspertów może napisać spersonalizowaną grę/aplikację na specjalne życzenie Klienta.

Gogle VR – wynajem na event, Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia

Gogle VR – wynajem na event, Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia

Gogle VR do wynajęcia mają szerokie zastosowanie w coraz to nowych dziedzinach życia. Oprócz podstawowej funkcji rozrywkowej, coraz częściej Klienci decydują się na Wirtualną Rzeczywistość do wynajęcia jako narzędzie marketingowe. Uczestnicy imprezy firmowej zakładają gogle VR i w jednej chwili mogą np. przenieść się do głównej siedziby firmy na drugiej półkuli i zwiedzić ją poprzez wirtualny spacer dzięki filmikom 360. Trendem który silnie się rozwija jest Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia na szkolenie czy jako narzędzie sprzedażowe nowych produktów. Rynek premium wykorzystuje gogle VR na wynajem nagminnie. Wirtualna Rzeczywistość na wynajem otwiera wiele drzwi, które bez tej technologii jeszcze długo pozostałyby zamknięte.