GRY NA SAMSUNG GEAR VR BY OCULUS

Gry na SAMSUNG GEAR VR by OCULUS przedstawione poniżej to jedynie część naszej biblioteki. Poniższe tytuły mają na na celu przybliżenie tematu jakim są gry i aplikacje na VR i pokazanie możliwości jakie daje wirtualna rzeczywistość. Do każdego wydarzenia proponujemy różny pakiet gier, w zależności od jego charakteru. Jesteśmy otwarci na dyskusję i propozycje w tym zakresie.

Gry na VR na imprezę

Avengers

Poczujesz się jak Iron Man i inni Avengersi. Znajdziesz się na środku pola bitwy dobra ze złem obserwując go w technologii 360. Dobrze dopracowana grafika z lekkością przeniesie Cię w świat bohaterów MARVEL’a.

Atrakcje VR wynajem

Rilix Coaster

Gra oferuje nam ciekawą przejażdżkę roller coasterem przez jaskinię. Twórcy postarali się aby nie była to zwykła przejażdżka i na trasie kolejki przygotowali wiele niespodzianek, które sprawią, że na długo zapamiętasz tą przygodę.

Pływanie VR - atrakcje eventowe wynajem

Ocean Rift

Ta gra na VR pozwala nam przeżyć podróż wewnątrz oceanicznych głębim. Możemy pływać z żółwiami morskimi, rekinami, zwiedzać rafy koralowe czy sprawdzić co kryje się w oceanicznych głębinach. Pozycja obowiązkowa dla osób interesujących się nurkowaniem.
Impreza halloween wynajem atrakcji

Play With Me

Znajdujemy się wewnątrz opuszczonego domu w którym straszy. Przemieszczamy się od pokoju do pokoju w poszukiwaniu wyjścia. Co pewien czas musimy schować się, uciec bądź jeśli mamy na tyle odwagi – przeczekać spotkanie z przerażającym….
Gogle VR do wynajęcia na event

Sky Fighter

Jesteśmy rekrutem w międzygalaktycznym wojsku. Ubrani w kosmiczny kombinezon latamy, strzelamy, omijamy przeszkody i pociski – wszystko aby wykonać misję. Rzeczywistość widzimy oczami rekruta, widzimy swoje ręce – dzięki temu gra jest bardzo realna i wciągająca.

Atrakcje VR wynajem

Wheel Rush

Jest to dobry przykład gry zręcznościowej przygotowanej pod wirtualną rzeczywistość. Za pomocą ruchów głowy sterujemy kosmicznym pojazdem, omijając przeszkody i zbierając atrybuty. Grę uprzyjemnia dynamiczna muzyka w tle.

Gogle VR Wirtualna rzeczywistość wynajem

VR Introduction

Jest to bardzo dobry wybór dla osób, które zakładają gogle VR po raz pierwszy. Aplikacja zabiera nas w kilkuminutową podróż po ciekawych zakątkach świata. Płyniemy niewielkim kanoo przez Filipińskie zalewiska, chwilę później jesteśmy na safari wśród słoni a zaraz po tym stajemy oko w oko z dinozaurem.
Wynajem atrakcji VR na event

Pirates Shooter

Jesteś piratem, który właśnie znalazł skrzynię pełną skarbów lecz inni piraci chcą Ci ją odebrać. Znajdujesz się na niewielkiej wyspie, z której strzelasz do nadpływających pirackich statków. Jak długo uda Ci się bronić Twojego skarbu?

Gogle VR do wynajęcia

A Night Sky

Bardzo przyjemna i relaksująca gra na wirtualną rzeczywistość. Przed nami ukazuje się piękne, bezchmurne, rozgwieżdżone niebo. Naszym zadaniem jest połączenie podświetlonych gwiazd w obrazek. W zamian za to przed naszymi oczami ukaże się ciekawa historia – inna w zależności od tego, które gwiazdy połączymy.

Wyprawa w kosmos VR atrakcje na event

Titans Of Space

Coś dla miłośników kosmosu. Podróżując niewielkim statkiem kosmicznym zwiedzamy nasz układ słoneczny i odleglejsze galaktyki. Przy każdej planecie czy księżycu możemy zatrzymać się na jak długo chcemy, obejrzeć z bliska, dookoła i przeczytać garść informacji. Jest to wspaniała aplikacja zarówno edukacyjna jak i rozrywkowa.

Wirtualna rzeczywistość atrakcje do wynajęcia

Power Rangers

Chyba każdy oglądał kiedyś ten serial. VR daje nam możliwość znalezienia się w jaskini, w której znajdował się Zordon. Następnie wybieramy jedną z maszyn Power Rengersów i niszcząc skałę wylatujemy z jaskini.

Atrakcje VR wynajem na event

Amaze

Aplikacja pozwala nam oglądać różne filmy na VR. Możliwości jest bardzo dużo – impreza z klubie, mecz koszykówki, pokaz żonglerki, zwiedzanie Ameryki czy show taneczne na ulicach Los Angeles to tylko kilka przykładów filmów jakie oferuje ta aplikacja na VR.

Wirtualna rzeczywistość wynajem

Asteroids

Animowana, śmieszna historia, która odbywa się wewnątrz statku kosmicznego.   Aplikacja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i nastolatków. Przyjemny, bezpieczny i ciekawy świat ufoludków skutecznie pobudza wyobraźnię najmłodszych.

Piłka nożna VR wynajem na event

Goal Keeper VR

Znajdujemy się na boisku piłkarskim jako bramkarz. Naszym zadaniem jest obrona bramki tak aby nikt nie strzelił nam gola. Nie jest to proste zadanie gdyż piłki lecą w stronę bramki jedna za drugą.

Gry dla dzieci

INVASION!

Ziemię zaatakowali kosmici! Ratunek naszej planecie przynosi przypadkowo napotkany biały, słodki króliczek, który przegania najeźdźców daleko w kosmos. Jest to ciekawa i śmieszna historia, która spodoba się zarówno dzieciom jak i dorosłym.
Wirtualna rzeczywistość wynajem na event

Kurios VR

Znajdujemy się na środku sceny cyrkowej będąc świadkiem niesamowitego i zaskakującego przedstawienia. Zobaczymy zręcznych akrobatów wykonujących karkołomne sztuczki, siłaczy, człowieka zebrę i innych cyrkowych artystów.

Oculus Rift wypożyczalnia gogli

0110 Run

Sterujemy galaktycznym biegaczem robiąc wślizgi pod bramami, przeskakując nad przepaściami i strzelając do przeszkód. Dopracowana grafika oraz modernistyczny klimat  gry pomagają szybko wciągnąć się w wyścig galaktycznego sprintera.
Wirtualna rzeczywistość na event

InCell VR

Znajdujemy w sondzie wewnątrz komórki ludzkiej. Podróżując wzdłuż łańcucha DNA zbieramy paliwo i omijamy spowalniających nas czerwonych punktów. Sondą możemy podróżować dookoła łańcucha a wirtualna rzeczywistość pozwala nam poczuć się tak jakbyśmy siedzieli do góry nogami.

Wynajem atrakcji VR

Kurrent Music

Aplikacja dla miłośników muzyki pozwalająca przejrzeć wiele gatunków, zespołów, wykonawców. Na temat każdego możemy przeczytać wiele ciekawych informacji, obejrzeć teledysk, posłuchać muzyki a to wszystko w technologii VR.

Podróże VR wynajem na event

Peru 360

Aplikacja zabiera nas na wycieczkę po Peru. Do wyboru trzy trasy. Najbardziej oblegana to Machu Picchu które zobaczymy z lotu ptaka jak i oczami turysty zwiedzającego to niesamowite miejsce. Dodatkowo lektor opowie nam o historii tego miasta. UWAGA – aplikacja powoduje uczucie silnej chęci wyjazdu do Peru.

Wirtualna rzeczywistość wynajem

Train Fight

Jesteśmy tajnym agentem, który broni pociągu przed intruzami. Jak w amerykańskim filmie, stoimy na jego dachu zmagając się z wrogiem. Walczymy w ręcz, uchylamy się przed kulami czy schylamy przed zbliżającym się tunelem.
Gogle VR wynajem na event

Bandit Six

Mamy do dyspozycji dwa działa wojskowe – szybki karabin maszynowy oraz potężny granatnik. Bronimy naszej stacji wojskowej przed napierającym wrogiem. Przyjemna, dobrze dopracowana grafika sprawia, że gra jest raczej wyzwaniem niż potyczką.

Gry akcji VR wynajem na imprezę

Cosmos Warefare

Siedzimy wewnątrz statku kosmicznego naładowanego bronią. Naszym zadaniem jest zniszczyć jak najwięcej statków nieprzyjaciela. Dynamiczna muzyka pomaga nam wczuć się w klimat wyzwania jakie przed nami postawiono.

Atrakcje dla dzieci wynajem na piknik

Finding VR

Jesteśmy bohaterem bajkowego świata. Naszym zadaniem jest przejść planszę i odnaleźć cel gry. Czepiając się chmur przelatujemy nad przepaściami, przemierzamy jaskinie i rozmawiamy z ogromnymi, kamiennymi stworami. Wszystko zachowane w przyjaznym klimacie.