Sanie Mikołaja na event świąteczny

Za każdym razem, kiedy sanie Mikołaja pojawią się na evencie robią one ogromne wrażenie na zarówno małych jak i dużych gościach imprezy. Nadają jej niepowtarzalny klimat. W połączeniu z goglami VR duże czerwone sanie Mikołaja przeobrażają się w symulator sań Mikołaja VR.

Symulator sań Mikołaja VR na wynajem

Symulator sań Mikołaja wynajem

Symulator sań Mikołaja wynajem

Sanie Mikołaja do wynajęcia to prawdziwe drewniana sanie wyściełane miękkim, białym futerkiem. Aby zapewnić niepowtarzalne wrażenia podczas korzystania z sań, połączyliśmy je z goglami HTC VIVE aby w pełni móc cieszyć się tą atrakcją w wirtualnej rzeczywistości. Chcesz chociaż na chwilę poczuć się jak elf- czyli pomocnik świętego Mikołaja? Rozsiądź się na wygodnych saniach, załóż gogle VR i wrzucaj prezenty przez kominy.  Dzięki sanie Mikołaja wynajem możesz również odbyć wycieczkę ze świętym Mikołajem- na początku zwiedzisz jego fabrykę zabawek, a następnie wspólnie ruszycie w podróż dookoła świata.

Sanie Mikołaja do wynajęcia

Sanie Mikołaja wynajem

Sanie Mikołaja wynajem

Planujesz imprezę, na której prawdziwy święty Mikołaj będzie rozdawał świąteczne prezenty? Sanie Mikołaja na wynajem to idealne uzupełnienie Twojej imprezy. Sanie są duże, niezwykle wygodne i robią naprawę efektowne wrażenie. Mikołaj będzie mógł rozsiąść się na nich wygodnie, gościć na saniach dzieci, a może także i dorosłych i wprost z sań rozdawać świąteczne upominki. Taka atrakcja z pewnością zrobi wrażenie na niejednej osobie i zapadnie na długo w pamięci.

Gogle VR na wynajem

Gogle VR do wynajęcia

Gogle VR do wynajęcia

Gogle VR do wynajęcia, które są nieodzownym elementem sań Mikołaja, dają możliwość zagrania w przeróżne interaktywne gry VR, jak np. rzucanie się śnieżkami. Stocz bitwę na śnieżki z innymi dziećmi, które ukrywają się za różnymi zakamarkami i próbują trafić się swoimi kulkami śnieżnymi. A jeśli wolisz bardziej statyczną rozrywkę w wirtualnej rzeczywistości, koniecznie musisz przejechać się zimowych rollercoasterem- podróż wśród zaśnieżonego lasu to jest to!

Aby jeszcze bardziej urozmaicić stanowisko VR sań świętego Mikołaja, możemy zadbać o dodatkową scenografię w postaci dużego dmuchanego Mikołaja, bałwanka, czy kuli śnieżnej. Skontaktuj się z nami i zapytaj o stanowisko VR wraz z dodatkową spersonalizowaną scenografią.