Samsung Gear- gogle VR wynajem na szkolenie biznesowe

Gogle VR do wynajęcia nie służą jedynie celom rozrywkowym. Tym razem nasze gogle VR na wynajem, Samsung Gear służyły jako narzędzie edukacyjne na szkoleniu biznesowym. Wynajem 50 sztuk Samsung Gear robi niemałe wrażenie. Nasza oferta na wynajem, jak widać odpowiada na każdą potrzebę Klienta. Możemy stworzyć na nie aplikacje w zależności od pomysłu, czy motywu przewodniego wydarzenia.

Gogle VR wynajem- Samsung Gear na szkolenie

Gogle VR wynajem- Samsung Gear na szkolenie

Niewątpliwą zaletą gogli Samsung Gear do wynajęcia jest ich kompaktowość i łatwość obsługi. Te cechy sprawiają, że gogle telefonowe VR, są doskonałym rozwiązaniem na event każdego rodzaju: na imprezę firmową, na targi, na konferencję, na piknik a nawet na szkolenie biznesowe. Bez trudu zmieściliśmy 50 sztuk gogli VR do wynajęcia w jednej sali- uczestnicy zakładają na głowę Samsung Gear, z telefonem w środku i nic więcej nie jest potrzebne.

Samsung Gear do wynajęcia- gogle VR dla biznesu

Gogle VR wynajem- Samsung Gear na szkolenie

Gogle VR na wynajem są świetnym narzędziem marketingowym. Można użyć ich do sprzedaży produktów, na szkolenie pracowników czy po prostu jako nowoczesną formę promocji firmy. Samsung Gear do wynajęcia właściwie nie wymagają miejsca a są w stanie spełnić te same funkcje, co HTC Vive czy Oculus Rift. Aplikacje na gogle VR są w stanie przenieść uczestników nawet w kosmos, pokazać pracownikom oddział biura na innym kontynencie czy po prostu umilić im czas na imprezie firmowej. Gogle VR na wynajem Samsung Gear to doskonała propozycja dla biznesu.