DLACZEGO MY?

W VRTeam najważniejsze jest profesjonalne podejście do klienta i jego potrzeb. Zawsze dajemy z siebie 120% aby świadczone przez nas usługi nie tylko zaspokajały potrzeby klienta, a były czymś więcej. Realizujemy nasze zlecenia na terenie całej Polski.

Atrakcje na event VRTEAM wynajem
Atrakcje eventowe wynajem

Dlatego stworzyliśmy listę zasad, których przestrzegamy podczas współpracy:

  1. Terminowość i punktualność – przestrzegamy umówionych terminów, jesteśmy punktualni.
  1. Indywidualne podejście do klienta – dopasowujemy i proponujemy listę gier i aplikacji pod charakter wydarzenia. Jesteśmy otwarci na wszelkie wizje i pomysły.
  1. Doświadczenie – przeprowadziliśmy już wiele różnorodnych eventów na których zbudowaliśmy swoje doświadczenie. Na życzenie wysyłamy listy referencyjne, które otrzymaliśmy od klientów. One najlepiej pokazują jak wygląda współpraca z nami.
  1. A – Z – kompleksowo obsługujemy wydarzenia. Nasz asortyment techniczny pozawala nam na obsługę imprez wewnątrz jak i plenerowych. Przyjeżdżamy, rozstawiamy sprzęt, przez cały czas trwania imprezy stanowisko VR obsługuje doświadczony animator a na koniec składamy wszystko, dziękujemy i odjeżdżamy. Od klienta wymagamy jedynie dostępu do gniazdka elektrycznego, my robimy całą resztę.
  1. Prestiżowość – Wirtualna Rzeczywistość to stosunkowo nowa technologia, każdy kto z niej korzysta podąża za postępem technologicznym. To stwierdzenie jest prawdziwe lecz my zapewniamy coś więcej. Stanowiska VR budujemy tak aby poza aspektem technologicznym robiły również wrażenie wizualne. Świadomie i precyzyjnie dobraliśmy sprzęt tak aby był spójny kolorystycznie i wizerunkowo. Stawiamy na efekt WOW. Wszystkie te szczegóły pomagają wejść w świat wirtualnej rzeczywistości i zafascynować się nim tak mocno jak my.
  1. Show – podczas eventów zachęcamy wszystkich obecnych do sprawdzenia czym jest VR. Zawsze mamy przygotowane aplikacje tzw „dla odważnych”, które włączamy na życzenie śmiałków. Przykładem może być skok z bungee wywołujący przypływ adrenaliny i emocji. Sprawia to, że osoby przyglądające się temu z boku ustawiają się w kolejce mówiąc „ja też chcę tego spróbować”
  1. Jesteśmy na czasie – stale śledzimy nowinki techniczne w poszukiwaniu nowych pomysłów rozszerzenia oferty. Dotyczy to zarówno sprzętu jak i gier czy aplikacji.
  1. Legalność – korzystamy tylko z oryginalnego oprogramowania a za świadczone usługi wystawiamy faktury VAT.

Indywidualna wycena Twojej imprezy

Skontaktuj się z nami już dziś a przygotujemy dla Ciebie ofertę, której potrzebujesz.

Mapa Polski Placeholder
Mapa Polski