POMYSŁ NA EVENT

Emocje i adrenalina – gogle VR na wynajem

Symulator rollercoastera wynajem na event

Gogle do wirtualnej rzeczywistości sprawiają, że nasz mózg wierzy w obrazy wyświetlane w nich. Stwarza to idealne pole do popisu aby zabrać ludzi w niezpomnianą podróż po świecie emocji i rozrywki. Wszystkie przeciążenia, czuć w całym ciele. Nie wieszysz? Sprawdź nas
Polecane gry:
– roller coaster
– huśtawka typu diabelski młyn
– spacer po desce na wysokości 160 m (podkładamy prawdziwą deskę, po której chodzimy)
– skok ze spadochronem
– skok na bungee
– lot z orłami
– porwanie przez robota
– dom strachów

Zwiedzanie świata w goglach VR

Filmy 360 na event

Tylko z nami podczas jednej nocy zwiedzisz cały świat. Zaproponuj interesujące Cię destynacje lub skorzystaj z gotowych wycieczek takich jak:
– Wodospady Wenezueli
– Lot w kosmos
– Podróż łódką po Wenecji
– Brazylia
– Peru
– Wietnam
– Indonezia
– Dubai
– Podróż w czasie – spotkanie oko w oko z dinozaurem
– Nurkowanie w oceanie

Pomysł na event motoryzacyjny

Symulator WRC wynajem

Wynajmuj jeden z naszych symulatorów rajdowych i zorganizuj swoje własne wyścigi. Dajemy możliwość przejechania się najdroższymi i najszybszymi samochodami świata – wszystko bez wychodzenia z biura.
Obok symulatorów możemy ustawić ekran wyświetlający czasy wyścigów (na spersonalizowanej grafice). Możemy też zorganizować zawody na najszybszego kierowcę:
Sprawdź
Symulator rajdowy VR
Symulator rajdowy (przeciążenia)

Sporty zimowe – wynajem atrakcji eventowych

Symulator kolejki górskiej na wynajem

Tutaj mamy wiele możliwości.
Gogle VR – zorganizuj bitwę na śnieżki w wirtualnej rzeczywistości, przejedź się sańmi ze Świętym Mikołajem, wspinaj się po górach, zdobądź szczyt Mount Everest, przejedź się zimowym roller coasterem, lub zostań skoczkiem narciarskim.
Konsole – wynajmij symulator snowboardu

Pomysł na imprezę dla dzieci

Wynajmij atrakcje na imprezy dla dzieci i miej pewność, że korzystasz z najlepszych i sprawdzonych rozwiązań. Dzieci często mają wielkie marzenia, ciekawość świata i wielką odwagę. Podczas naszych eventów poprzez najlepszą zabawę staramy się pobudzić w nich jeszcze bardziej te wspaniałe cechy.
Gogle VR
– Roller coastery, diebelski młyn, skok na bungee – dzieci to UWIELBIAJĄ i ku zdziwieniu dorosłych nie boją się (prawie)
– Gry zręcznościowe w klimacie wesołego miasteczka
– Rozcinanie owoców mieczami samurajskimi
– Bajki VR – np. o białym króliczku, który uratował świat przed inwazją kosmitów

Virtuix Omni – to platforma do gogli VR na wynajem, która umożliwia poruszanie się po grach (odwzorowuje wykonane na niej ruchy i przenosi do gry). Jest to idealna szansa dla dzieci aby poczuć się jak w grze. Polecamy zręcznościowy tor przeszkód Coin Rush
Konsole – dzieci uwielbiają konsole. My proponujemy dwa rozwiązania:
1. Standardowe gry na konsole takie jak Fifa itp.
2. Gry ruchowe gdzie ciało jest kontrolerem w grze. Aby nasz bohater wykonał jakiś ruch np. Kopnął piłkę my na żywo musimy wykonać wkłąśnie taki ruch. Dostepne gry takie jak:
– piłka nożna
– tenis
– kręgle
– wyścigi samochodowe
– gry przygodowe
– baseball
– boks

Pomysł na imprezę integracyjną

Saper VR na event

Sprawdź kto ma predyspozycje do jakiej roli, popraw komunikację i więzi w zespole. Nasz autorski program przygotowany pod kątem imprez integracyjnych przewoduje:
– zadania zręcznościowe – grupa wspólnie zbiera punkty aby osiągnąć cel
– zadania na myślenie – grupa wspólnie rozwiązuje zagadnienie (przykład: osoba w goglach VR jest w pokoju z tykającą bombą. Pozostałe osoby mają instrukcję jak rozbroić bombę, ale jej nie widzą. Trzeba zacząć się komunikować…i to szybko bo bomba tyka…
– zadanie na odwagę – mające na celu poprawę zaufania w sespole – każdy pomaga poszczególnym uczestnikom wykonać zadania takie jak np. skok na bungee

Pomysł na event sportowy

Tenis VR wynajem

Wynajmij platformę VR Virtuix Omni, która zapewni Ci dużo ruchu i emocji na imprezie. Jest to platforma do gogli VR, która każdy wykonany na niej ruch przenosi do gry. Sprawdź dostepne gry
Poza platformą Omni możemy zaproponować wiele gier sportowych na gogle VR HTC Vive i Oculus Rift do wynajęcia. Przykładowe dostępne sporty:
– Piłka nożna (bramkarz, strzelanie goli)
– Tenis
– Szermierka
– Strzelectwo
– Koszykówka
– Hokej i inne
Dodatkowo proponujemy gry ruchowe na konsolę Xbox Kinect – tutaj ciało jest kontrolerem a postać w grze powtarza nasze ruchy. Przykładowe sporty:
– Piłka nożna
– Tenis
– Siatkówka
– Kręgle
– Golf
– Rzutki
– Boks

Konsole taneczne wynajem

Pomysł na imprezę taneczną / muzyczną

Gogle VR – w rytm muzyki, w odpowiednim tempie trafiaj mieczami świelnymi lub tarczami w odpowiednie elemenzty (wizualizacje muzyki)
Konsole:
– powtarzaj układ taneczny w grze Just Dance
– zostań gitarzystą Guitar Hero
– zostań wokalistą karaoke

Pomysł na imprezę kosmiczną

Z nami polecisz w kosmos i jego najbardziej odległe zakamarki. Wynajmij gogle VR oraz platformę Virtuix Omni (bieżnia VR) – są to atrakcje eventowe, które świetnie wpisują się w klimat imprezy kosmicznej. Gogle VR zabiorą nas w podróż po Układzie Słonecznym, po Drodze Mlecznej oraz innych galaktykach. Dzięki wirtualnej rzeczywistości będziemy mogli również przejechać się kosmicznym rollercoasterem oraz zostać kosmicznym piratem. Z kolei bieżnia VR zapewni nam dobry dreszczyk emocji. Zagrajmy w kosmiczną strzelankę, tor przeszkód – ucieczka ze statku kosmicznego, oraz zostańmy międzygalaktycznym żołnierzem walczącym z robotami. To i wiele więcej zapewnią nasze atrakcje na event kosmiczny.

Impreza kosmiczna vr wynajem na event

Indywidualna wycena Twojej imprezy

Skontaktuj się z nami już dziś a przygotujemy dla Ciebie ofertę, której potrzebujesz.