GRY NA HTC VIVE

Gry VR HTC VIVE przedstawione poniżej to jedynie część naszej biblioteki. Poniższe tytuły mają na na celu przybliżenie tematu jakim są gry i aplikacje na VR i pokazanie możliwości jakie daje wirtualna rzeczywistość. Do każdego wydarzenia proponujemy różny pakiet gier, w zależności od jego charakteru. Jesteśmy otwarci na dyskusję i propozycje w tym zakresie.

Gry VR HTC Vive

City Ride

250 metrowa huśtawka wzniesie Cię ponad budynki, zakręci dookoła, zwolni aby znowu przyśpieszyć i wywołać lawinę śmiechu i emocji. Z pewnością będzie to przejażdżka, która na długo pozostanie w Twojej pamięci. Dzięki dopracowanej grafice przeżycia są bardzo rzeczywiste.
Gry na VR HTC BALOON BOOSTER VRTeam

Balon

Znajdziesz się w balonie na wysokości 400 metrów. Nie będzie to jednak zwykły lot krajoznawczy. Podczas tej wycieczki czeka na Ciebie niespodzianka. Chcesz przekonać się jaka?
Gry na VR HTC BUNGEE JUMP ULTIMATE BOOSTER VRTeam

Bungee

W tej aplikacja Twoje zadanie jest proste. Skoczyć. Znajdujesz się bardzo wysoko, ponad budynkami, na drewnianym podeście a w uszach słyszysz łomotanie wiatru. Czy odważysz się zrobić krok w przód i skoczyć z bungee?

Gry na VR HTC ROCKETMAN VRTeam

Rocket Man

Czy ktoś z nas miał kiedyś okazję przelecieć się rakietą tuż ponad miastem? Ta gra daje możliwość przeżycia tej niebanalnej przygody. Bardzo dobrze dopracowana grafika oraz dynamiczna muzyka sprawiają, że wrażenia z tej podróży są rewelacyjne.

Gry na VR EAGLE FLIGHT ULTIMATE BOOSTER VRTeam

Eagle Flight

Coś dla miłośników krajobrazów i zapierających dech w piersiach widoków. Wcielając się w orła lecimy za naszym orlim przewodnikiem. Jest to przyjemna aplikacja w sam raz początek przygody z VR.

Gry na VR HTC VIVE VALKYRIE BLADE VRTeam

Valkyrie Blade

Wcielamy się w tytułową Valkyrie aby walcząc na miecze pogromić wszystkich naszych wrogów. Możemy robić uniki, blokować uderzenia i zadawać przeróżne ciosy mieczem. Wszystko dobrze odwzorowuje prawdziwą walkę. No tylko, że tu obrażenia są jedynie wirtualne.

Gry na VR HTC VIVE Roller Coaster Thrills & Chills VRTeam

Roller Coaster Thrills & Chills

Jest to bardzo realistyczny symulator kolejki górskiej. Do wyboru mamy trzy poziomy skomplikowania tras. Liczne skręty, spadki i hamowania zapewniają dużą porcję emocji.

Gry na VR HTC VIVE Serious Sam First Encounter VRTeam

Serious Sam The First Encounter

Jest to jedna z bardziej popularnych strzelanek z serii „kill them all”. Jesteśmy Serious Samem a w arsenale mamy wiele rodzajów broni do wyboru – przez pistolet, strzelbę, piłę aż do ogromnych karabinów, wyrzutni plazmy i armat. Zadania są następujące: przetrwać i zniszczyć wszystkie potwory.

Gry sportowe VR wynajem na event

Goalie

Jesteśmy bramkarzem hokejowym. W jednym ręku mamy specjalną rękawicę, w drugim trzymamy kij. Przed nami trzech napastników nieustannie próbuje wbić krążek w naszą bramkę. Nasze zadanie jest oczywiste, ale to nie znaczy, że proste.

Gry na VR HTC VIVE Desert Ride Roller Coaster VRTeam

Desert Ride Roller Coaster

Kolejka górska zabiera nas w podróż po pustyni wśród piramid, piasków i wydm. Trasy zostały zaprojektowane tak aby grający odczuwali liczne przeciążenia a towarzyszyły im silne emocje i duża porcja adrenaliny.

GRY na VR HTC VIVE Covert Syndrome VRTeam

Covert Syndrome

Jest to strzelanka z dynamiczną akcją. Trzymamy w ręku pistolet maszynowy i musimy przedostać się przez labirynt przeciwników. Gra została bardzo dobrze dopracowana i każdy nasz ruch wpływa na postać w grze. Dzięki temu możemy np. chować się za mury budynków a następnie wychylając zza nich strzelać. Wszystko bardzo dobrze odwzorowuje rzeczywistość.

Gry na VR HTC VIVE VR Coaster Extreme VRTeam

VR Coaster Extreme

Kolejka górska w niecodziennym wydaniu. Do wyboru mamy kilka scenariuszy przejażdżki. Możemy przejechać się zabawkową ciuchcią przez domową kuchnie i salon czy drewnianym wagonikiem w pokoju dziecięcym. Lecz niech nie zmyli Cię to błogie, domowe otoczenie. Ta kolejka szybko podniesie Ci poziom adrenaliny w organizmie.
Gry na VR HTC VIVE Allumette VRTeam

Allumette

Wzruszająca historia małej dziewczynki, podobna do baśni Andersena „Dziewczynka z zapałkami”. Opowieść przedstawiona w wirtualnej rzeczywistości doskonale wpływa na wyobraźnię i zrozumienie przekazu jakim autor chciał się z nami podzielić.

Gry na VR HTC VIVE Belko VR Escape Room VRTeam

Belko VR Escape Room

Znajdujemy się zamknięci w pokoju, w którym za 25 minut wybuchnie bomba. Naszym zadaniem jest jak najszybsze wydostanie się z tamtąd. Aby to osiągnąć musimy rozwikłać szereg łamigłówek.

Gry na VR HTC VIVE The Bellows horror VRTeam

The Bellows

Horror najstraszniejszy ze strasznych. Zaprojektowany tak aby gra przypominała interaktywny film. Technologia VR potęguje realizm tej produkcji. „ Zanurz się w świat koszmarów i strachu i odkryj, jak straszna może być przeszłość”

Gry na VR HTC VIVE Deadly Hunter VRTeam

Deadly Hunters

Jest to wciągająca gra stworzona wyłącznie pod wirtualną rzeczywistość. Grasz jako słynny łowca orków, którego celem jest poznanie słabości wroga i użycie najlepszych pułapek, aby zdobyć jak najwięcej głów.

Gry na VR HTC VIVE The Fastest Fist VRTeam

The Fastest Fist

Jest to gra boxerska. Znajdujemy się na ringu wraz z naszym trenerem, który sprawdza szybkość naszych reakcji i ciosów. Trzymając pady w obu dłoniach mamy pełną kontrolę i swobodę ruchu. Przy tej pozycji można się dobrze zmęczyć

Gry na VR HTC VIVE Found interactive vr film VRTeam

Found

Jest to interaktywny film na VR. W ręku trzymamy magiczną procę dzięki, której budujemy otaczającą nas rzeczywistość. To jak ona będzie wyglądać i co się wydarzy zależy jedynie od nas i naszej kreatywności.

Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia - na event, targi, konferencje, imprezę firmową

FOVOS fear

Kolejna gra dla ludzi o mocnych nerwach. Jest środek nocy. Mieliśmy wypadek samochodowy w szczerym polu w lesie. Samochód nie nadaje się do dalszej jazdy więc musimy iść na pieszo. Przy sobie mamy tylko pistolet. Okazuje się, że nie jesteśmy sami w tym miejscu. Naprzeciw nam, z każdej strony, nadchodzą zombie, które chcą nas zabrać na tamten świat.
Gry na VR HTC VIVE Funfair VRTeam

Funfair

Jest to pakiet pięciu gier do wyboru. Wszystko oparte jest o atrakcje z wesołego miasteczka. Możemy przejechać się diabelskim młynem, strzelać do kaczek czy sprawdzić nasze siły wymachując ogromnym młotem.

Okulary VR do wynajęcia na imprezę, targi, konferencje, event

The Lab

Jest to róznorodna kompilacja gier. Możemy między innymi strzelać z łuku, naprawiać robota, bronić zamku, adoptować mechanicznego psa i wiele więcej. Jest to jedna z bardziej popularnych gier na wirtualną rzeczywistość.
Gry na VR HTC VIVE No Limits 2 VRTeam

No Limits 2

Roller coastery bez limitu dostarczą nam ogromną porcję emocji. Uczucie ekscytacji gwarantowane. Twórcy pomyśleli również o łagodnych trasach lecz tylko najwytrwalszym uda się przejechać wszystkim kolejkami jedna po drugiej.
Gry na VR HTC VIVE The Price of Freedom VRTeam

The Price of Freedom

Jesteśmy tajnym agentem, który musi wydostać się z pułapki. Przeszukujemy otaczającą nas rzeczywistość w poszukiwaniu wskazówek i możliwości wyjścia. W grze nie zabraknie nieodłącznych elementów życia tajnego agenta – bójek i strzelania.

Gry na VR HTC VIVE RecRoom VRTeam

RecRoom

Jest to zestaw gier zręcznościowych, w które możemy grać online z ludźmi z całego świata. Do wyboru mamy paintall, koszykówkę, frisbee golfa i inne. Wspaniały wybór dla tych, którzy lubią rywalizację.

Gry na VR HTC VIVE RayGun Comando VRTeam

RayGun Comando

Gra przypomina akcję filmu „Piąty Element”. Jesteśmy na statku kosmicznym, trzymając w jednym ręku pistolet, w drugim tarczę lub granaty. Nasze zadanie polega na unicestwieniu wszystkich robotów aby wydostać się z pułapki. Dobrze dopracowana grafika pomaga wciągnąć się w świat gry.
Gry na VR HTC VIVE Snow Games VRTeam

Snow Games

Jest szansa, że w tym wypadku wirtualna rzeczywistość może i przebija tą prawdziwą. Jest to pakiet gier zimowych gdzie możemy np. przeprowadzić ekscytującą bitwę na śnieżki. Lepszą od prawdziwej bo na pewno nie wpadnie nam śnieg za kołnierz.

Gry na VR HTC VIVE Spooky Night VRTeam

Spooky Night

Utrzymana w rysunkowym klimacie gra polega na wyeliminowaniu (NIE)przeraźliwych duszków, które lecą prosto na nas. Pomagają nam w tym dwa pistolety, wyglądające jak mini armaty, którymi strzelamy do tych (NIE)strasznych istot.

Gry na VR HTC VIVE Waltz of the Wizard VRTeam

Waltz of the Wizard

Ta gra pozwala nam poczuć się jak czarodzieje. Stoimy przed magicznym kotłem. W zależności od tego co do niego wrzucimy – rzucimy inne zaklęcie. Niektóre niegroźne, inne bardzo destrukcyjne. Użyj wyobraźni aby stworzyć swoje własne, niepowtarzalne zaklęcie.