GRY NA XBOX 360 I KINECT

Kinect Sports

Gry na Xbox 360 Kinect oferuje wiele możliwości rozgrywek ruchowych. Do wyboru mamy wiele dyscyplinsportowych takich jak piłka nożna, tenis, boks, siatkówka, koszykówka, golf czy dart. Konsole Xbox Kinect do wynajęcia potrafią rozruszać towarzystwo.

Kinect Joy Ride

Chyba każdy z nas marzył kiedyś o zostaniu profesjonalnym kierowcą. Gra Kinect Joy ride daje prowadzenie odjechanych samochdów, którymi skaczemy przez przepaście. Steruj samochodem poprzez ruchy Twojego ciała.

Power up heroes

Konsola xbox to świetna atrakcja na urodziny dziecka. W grze Power up heroes mozemy wcielić się w postać superbohatera ratującego świat przed złem sterując nim własnym ciałem tym samym spełniając marzenie pupila.

Tony Hawk Shred

Za oknem pada deszcz a Ty nie możesz pojeździć na „desce”? Nic straconego nasza wypożyczalnia oferuje gry dla każdego gracza. Tony Hawk to znana i lubiana seria o jednym z najbardziej znanych pro skateów świata. Oprócz konsoli Xbox w skład zestawu wchodzi deskorolka która dopełnia realizm rozgrywki – sprawdź symulator deskorolki

Star Wars Kinect

Nasza wypożyczalnia konsol oferuje pełny wachlarz gier. Gra Star Wars współpracująca z sensorem kinect pozwala przenieść się w rzeczywistość odległej galaktyki. Walczymy po jasnej lub ciemnej strony mocy – wybór nalezy do nas.

Your shape

Sport to zdrowie. Dlaczegoby nie połączyć tego z dobrą zabawą? Gra Your Shape jest świetnym pomysłem na połączenie tych dwóch aspektów.

Zumba Fitness Core

Lubisz muzykę i nie boisz się ruszać ? Gra Zumba Fitnnes Core wraz z sensorem kinect na wynajem jest dla Ciebie idealnym rozwiązniem. Przenieś się w świat treningu jakiego jeszcze nie znasz.

Gry Xbox 360 Kinect

GTA 5

Nasze konsole xbox do wynajęcia są świetnym pomysłem na wszelkie eventy okolicznościowe np. wieczory kawalerskie. Gry GTA 5 nikomu nie musimy przedstawiać. Chwyć broń, znajadź samochód i krok po kroku buduj swoją pozycje w przestępczym świecie.

Xbox 360 Kinect gry

Battlefield Hardline

Battlefield Hardline to jedna z wielu dobrze dopracowanych strzelanek. Idealnie sprawdza się jako pomysł na impreze firmową aby rozładować emocje minionego tygodnia. Wybierz ulubiony karabin i wciel się w żołnierza walczącego na świetnie odwzorowanym polu walki.

Gry na konsole Xbox 360

Max Payne 3

Zestaw z grą Max Payne 3 świetnie sprawdza się na imprezach firmowych czy urodzinach. Trzecia część kultowej już strzelanki przenosi nas do Brazylii gdzie naszym zadaniem jest obrona zamożnej rodziny przed czającymi się na każdym kroku wrogami.

Gry Xbox 360 Kinect

Skyrim

Gracze wcielają się w rolę osoby władającej językiem smoków (Dovahkiin) i podążając tropem starożytnej przepowiedni próbują powstrzymać nadejście Alduina, boga zniszczenia, który zagraża całemu kontynentowi Tamriel. Wraz z postępami w grze postać nabywa nowe umiejętności i doskonali już posiadane. Jest to bardzo popularna gra na konsolę Xbox 360.

Piłka nożna gry na konsole

FIFA 18

Serii FIFA nikomu nie trzeba przedstawiać. Nasze konsole xbox do wynajęcia świetnie przydadzą się każdemu fascynatowi piłki nożnej.. Wybierz druzyne, stadion i ruszaj do boju. Dopoóki piłka w grze wszystko może się zdarzyć.

Gry dla dziecki Xbox

Minecraft

Potrzebujesz atrakcji na urodziny dziecka? Konsola xbox wraz z grą Minecraft do wynajęcia na pewno spełni twoje oczekiwania, Wciel się w górnika który „cegiełka po cegiełce” będzie budował swój idealny świat. Wszystko zależy tylko od Ciebie!

Xbox Gry RPG

Diablo 3

Organizujesz event w klimacie gier RPG ? Mamy dla Ciebie idealną propozycje. Nasza konsola xbox do wynajęcia oraz gra Diablo 3 idealnie sprawdzi się wśród fanów magii oraz fantastycznych potworów. Trzecia odsłona serii gwarantuje długie godziny świetnej zabawy,

Gry wyścigowe Xbox

Forza Motorsport

Kolejny symulator wyścigowy w ofercie. Ogromny wybór samochodów, tras oraz tyrbów rozgrywki. Jest to naprwdę dobra gra wyścigowa.

Gry Xbox 360 Kinect

Mass Effect 2

Mass effect 2 to gra osadzona w XXII wieku, zadaniem gracza jest obrona Drogi mlecznej przed insektoidalną rasą obcych zwanych Zbieraczami.

Strzelanki na konsole Xbox

The Bureau

The Bureau to połączenie klasycznej strzelanki z motywem inwazji obcych.

Farcry Xbox

Farcry 4

Czwarta odsłona dobrze znanej serii strzelanek. Gra oferuje bardzo rozbudowany system rozgrywki oraz aktywności. Wcielamy się w postać Ajay Ghalea który wplątuje się w wojnę domową pomiędzy rebeliantami, a siłami rządowymi. Farcry 4 oraz konsola xbox do wynajęcia na pewno dostarczy długie godziny świetnej rozrywki.

Gry na konsole Xbox

Dirt 3

Dirt 3 to kolejna odsłona świetnej serii wyścigowej.Na ponad 100 trasach bierzemy udział w wyścigach, rajdach i wyzwaniach. Szczegółowe lokacje, dziesiątki wiernie odwzorowanych samochodów oraz tryb zawodów to główne zalety tego tytułu.

Gry Xbox 360 Kinect

Metro: Last Light

Powracamy do zniszczonej wojną atomową Moskwy; miejsca gdzie ocalali ludzie chronią się przed morderczymi mutantami w tunelach dawnego metra.