Konsole do wynajęcia na event

Konsole na wynajem: Xbox 360 na event, PlayStation 4 do wynajęcia

Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia to główny produkt w naszej ofercie, jednak mamy w niej także wiele innych atrakcji. Konsole na wynajem to świetna alternatywa dla tradycjonalistów. Mamy m.in. konsole PlayStation 4 i Xbox 360 do wynajęcia. Dużym atutem tego rozwiązania jest to, że właściwie każdy potrafi je obsługiwać. Wymagają niewiele miejsca: wystarczy telewizor, mały stolik i stanowisko gotowe. Konsole do wynajęcia na event to znana i lubiana rozrywka dla każdego. Technologia Kinect i MOVE sprawia, że zarówno Xbox 360 jak i PS4 do wynajęcia to świetny sposób, by rozruszać uczestników imprezy, szczególnie z dodatkami jakie mamy, np. deskorolka, dzięki której możemy poczuć się jak Tony Hawk!

Xbox 360 wynajem na event

Konsole na wynajem: Xbox 360 na event, PlayStation 4 do wynajęcia

Xbox 360 do wynajęcia to jedna z najbardziej znanych konsol do gry. Dzięki technologii Kinect, całe ciało może być zaangażowane w grę. Specjalna kamera śledzi i przenosi ruchy ze świata rzeczywistego do gry, nasza postać robi dokładnie to co my. Xbox na wynajem to świetny pomysł na event, by umilić czas i zapewnić rozrywkę uczestnikom. W zestawie mamy także szeroki wybór najnowszych gier- wiemy, że Fifa to nie wszystko 😉 Posiadamy także Xbox One i wiele alternatyw dla Xbox 360 do wynajęcia.

PlayStation 4 wynajem na event

PlayStation 4 do wynajęcia jest głównym konkurentem Xboxa, lub jak kto woli Xbox 360 do wynajęcia jest konkurentem PlayStation 4 😉 Obie konsole mają zarówno zagorzałych fanów jak i przeciwników, my jesteśmy w stanie zadowolić obie grupy. Tak jak w przypadku Xbox 360 Kinect na wynajem, PlayStation 4 jest wyposażone w technologię przenoszącą ruch ciała do gry- MOVE. Jak nazwa wskazuje, PS4 poderwie nas z fotela i zachęci do aktywnej zabawy. Możemy tańczyć, skakać, grać w tenisa, kręgle, siatkówkę… można tak wymieniać bez końca. PlayStation 4 do wynajęcia na event doskonale rozgrzeje atmosferę, lub zapewni rozrywkę na imprezę firmową, na której taniec na parkiecie nie każdego przekonuje. Tak jak w przypadku Xbox 360 do wynajęcia, mamy bardzo duży wybór gier, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Konsole na wynajem: Xbox 360 na event, PlayStation 4 do wynajęcia