GRY NA OCULUS RIFT

Gry OCULUS RIFT przedstawione poniżej to jedynie część naszej biblioteki. Poniższe tytuły mają na na celu przybliżenie tematu jakim są gry i aplikacje na VR i pokazanie możliwości jakie daje wirtualna rzeczywistość. Do każdego wydarzenia proponujemy różny pakiet gier, w zależności od jego charakteru. Jesteśmy otwarci na dyskusję i propozycje w tym zakresie.

Gry Oculus Rift

Dreamdeck

Pozwala nam doświadczenie nierealnych światów. Aplikacja zabiera nas w podróż między innymi: na nieznaną nam planetę w odległej galaktyce, do muzeum z żyjącymi dinozaurami czy do kreskówkowego świata gdzie wszystko jest możliwe. Świetna atrakcja dla spokojnych, ciekawych świata osób.

Gry na gogle VR

Introduction

Introduction – to coś dla osób rozpoczynających przygodę z wirtualną rzeczywistością. Dzięki niej doświadczymy podróży przez kilka krain gdzie zobaczymy między innymi: ziemię z kosmosu, azjatycką puszczę, słonie, dinozaura.

Gry wyścigowe gogle VR

Project Cars

To jedna z najlepiej dopracowanych gier wyścigowych. Momentalnie zabierze Cię w świat rajdów. Gra charakteryzuje się bardzo dobrze wykonaną grafiką oraz dokładnym odwzorowanie słynnych torów z całego świata.

Gry VR Oculus Rift

Blocks

Aplikacja pozwala nam na tworzenie trójwymiarowych kreacji. Coś w stylu słynnego Windowsowego Paint’a tylko przeniesione do wirtualnej rzeczywistości. Aplikacja jest bardzo przystępna i stworzona tak aby po 30 sekundowym wprowadzeniu każdy mógł bez przeszkód zacząć tworzyć swoje arcydzieło.

Gogle VR gry na eventy

Spider-Man

Gra umożliwia spełnienie dziecięcych marzeń każdego chłopca. Dzięki niej możemy poczuć się jak Spider-Man, strzelać pajęczyną i przyklejając się do budynków jak prawdziwy człowiek pająk.

Gry VR piłka nożna

Final Goalie

To coś dla fanów piłki nożnej. W tej grze wcielamy się w rolę bramkarza piłkarskiego. Dzięki bezprzewodowym kontrolerom, gra jest niesamowicie realistyczna. Jest to świetny pomysł na event gdy chcemy nieco rozruszać uczestników.

Gry VR strzelanie z łuku

The Lab

To doskonała atrakcja na każdy event. Jest to zbiór kilku bardzo wciągających gier. Między innymi możemy wcielić się w rolę łucznika broniącego zamku przed najeźdźcami lub pilota kosmicznego drona, który omija pociski nieprzyjaciela i strzela do nich.

Gry VR chodzenie po desce

Richie’s Plank Experience

Przejdź po wąskiej, drewnianej desce na wysokości 160 metrów. Jest to wyczyn, na który decydują się nieliczni śmiałkowie. Zdecydowanie coś dla fanów mocnych wrażeń.

Gry VR strzelanki

Dead and buried

Bardzo wciągająca gra a raczej western. Wcielamy się w rolę kowboja, który musi zlikwidować kolejne fale umarłych kowboi. Gra umożliwia chowanie się za beczkami, filarami tak aby omijać pociski co jeszcze bardziej wciąga w świat tej aplikacji.

Gry VR hiorror

Face your fears

Jest to zbiór przerażających historii, coś dla fanów horrorów. Gigantyczny robot porywa nas z mieszkania i zabiera na szczyt wierzy skąd chcą nas porwać kosmici, duchy i straszne lalki chodzące po naszym pokoju gdy zostaliśmy w nim sami to tylko kilka przykładów w jaki sposób ta gra może nas przestraszyć.

Gry Oculus Rift

Robo Recall

Przenosimy się daleko, daleko w przyszłość gdzie kontrole nad światem przejęły roboty. My również nim jesteśmy. Wcielamy się w postać robotapolicjanta, który walczy z innymi robotami aby obronić świat. Bardzo wciągająca i emocjonująca gra. Jej ogromną zaletą jest to, że pociski nigdy się nie kończą ?

Gry VR rollercoaster

No Limits

Roller coastery, roller coastery i jeszcze raz kolejki górskie. Ta aplikacja zapewni nam dużą dawkę wrażeń, emocji i adrenaliny. Świetna atrakcja na imprezy firmowe i integracyjne. Jej bardzo pozytywnym aspektem jest bardzo bogaty wybór tras i poziomów trudności.

Filmy 360 na eventy

Filmy 360

Zabiorą Cię w fantastyczne miejsca, do pięknych wspomnień oraz dalekich miejsc. Zwiedzisz Nowy York z helikoptera, przejedziesz się Jeepem na afrykańskim safari lub będziesz surfować na Bali. Wszystko będzie niemalże namacalne, realne i na pewno pozytywne

Spokojne gry VR

Senzo Pesa

Magiczna podróż, w którą wyruszysz będzie bardzo relaksująca, niezapomniana i niesamowita. Klimat panujący w tej opowieści jest nieco tajemniczy, a muzyka świetnie dobrana. Ta gra jest po prostu PIĘKNA i trzeba ją zobaczyć.

VR Fruit Ninja

Fruit Ninja

Mieczami samurajskimi przecinamy owoce. Im więcej owoców przepołowimy za jednym pociągnięciem miecza tym więcej punktów zdobywamy. Z tą grą możemy zorganizować zawody. Dobry pomysł na imprezę drużynową.

Gry VR Nvidia

Nvidia Funhouse

Jest to zbiór gier zręcznościowych. Wszystkie osadzone w klimacie wesołego miasteczka. Gra nadaje się zarówno na formową imprezę jak i na urodziny dziecka. Bawi dużych i małych dzięki dobrze przemyślanym zadaniom do wykonania. Gracz między innymi będzie strzelał do lecących talerzy, strzelał z łuku, uderzał młotem w wychodzące z dziur krety, przebijał mieczami balony na czas.