Wynajem retro automaty arcade, pinball, flippery nowość w ofercie!

Retro automaty arcade, pinball i flippery do wynajęcia są najnowszą oldschoolową atrakcją na event w naszej ofercie. Po ogromnym sukcesie jakie odniosły konsole retro na wynajem postanowiliśmy pójść o krok a właściwie kilka dekad dalej. Pinball, flippery i retro automaty arcade na wynajem to ukłon w stronę szalonych lat 70, 80 i 90. Zobaczcie ile radości może sprawić powrót do przeszłości do wynajęcia.

Retro automaty arcade wynajem, flippery wynajem, pinball wynajem

Automaty arcade do gier – wynajem na imprezę

Retro automaty arcade na wynajem są dostępne w wielu opcjach tematycznych. Jesteśmy w stanie dopasować się do każdej tematyki imprezy dzięki ogromnej kolekcji gier. PAC-MAN urósł do rangi legendy, jest pierwszym o co wszyscy pytają słysząc “Automaty arcade retro do wynajęcia”. Retro automaty na wynajem to doskonały pomysł na imprezę firmową, urodziny, wieczór kawalerski czy piknik.

Flippery, pinball wynajem na imprezę

Natychmiastowa dawka adrenaliny, refleks i niesamowite emocje? To flippery na wynajem! Każdy wychowany w latach 70, 80 czy 90 pamięta  walkę z niesforną kulką przy pomocy dwóch łapek, w otoczeniu migających świateł, pełnej szczegółów planszy i rozpraszających dźwięków. Zadaniem gracza jest utrzymanie kuli jak najdłużej na planszy i zebranie jak największej ilości punktów uderzając w różne przeszkody. Flippery do wynajęcia pozwolą na podjęcie tego wyzwania kolejny raz. Sprawdź swoją zręczność, przywołaj wspomnienia- pinball na wynajem pomimo upływu czasu daje tyle samo radości co kiedyś.

Nowość w ofercie: retro automaty arcade, pinball, flippery

Flipper wynajem na event

Flipper wynajem na event

 

 

Jesteśmy ekspertami i obserwujemy, znaczny wzrost zainteresowania oldschoolowymi atrakcjami. Łączymy najnowocześniejsze gogle VR do wynajęcia z konsolami retro na wynajem a teraz także retro automaty, flippery i pinball do wynajęcia. Sprawimy, że Twój pomysł na imprezę zadowoli każdego uczestnika- bez względu na to w jakich czasach się wychował 😉