Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia: Platforma VR Virtuix Omni, symulator rajdowy VR, gogle VR wynajem

Wirtualna rzeczywistość na wynajem w naszej ofercie ma różne warianty: oczywiście gogle VR, platforma VR Virtuix Omni, symulator rajdowy VR do wynajęcia. Gogle VR na wynajem to podstawa, świetnie sprawdzą się na każdy event. Korzystamy ze sprzętu najwyższej jakości, by zapewnić uczestnikom najlepsze doznania. Gogle VR Oculus Rift i HTC Vive sprostają wymaganiom najbardziej wymagających graczy. Wirtualna Rzeczywistość na wynajem to doskonały pomysł na event: na imprezę firmową, na urodziny, na konferencję, na piknik, na targi… Każdy znajdzie coś dla siebie. Gogle VR do wynajęcia oferują nieograniczone możliwości zabawy, możemy latać, uprawiać sporty, poczuć dreszczyk emocji nurkując z rekinami, oglądać wystawy czy filmiki z najdalszych zakątków świata. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Platforma VR do wynajęcia- bieżnia Virtuix Omni na wynajem

Platforma VR na wynajem

Platforma VR na wynajem to atrakcja na event, która sprosta wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Bieżnia VR do wynajęcia to atrakcja na event premium. Cały zestaw składa się z kilku elementów: bazą są oczywiście gogle VR. Żeby w pełni wykorzystać możliwości jakie oferuje Platforma VR Virtuix Omni na wynajem łączymy je z Oculus Rift lub HTC Vive, wyposażonymi w kontrolery, które odpowiadają za przeniesienie ruchów rąk do gry. Kolejnym elementem jest specjalna misa o niskim współczynniku tarcia, do której gracz zakłada specjalne buty zwiększające ten efekt. Są na nich czujniki przenoszące kroki do wirtualnego świata. Platforma VR na wynajem angażuje w grę całe ciało, jesteśmy w pełni przeniesieni do świata VR. Bieżnia VR spełnia wymagania najbardziej wymagających osób, dajemy gwarancję, że po zabawie z Virtuix Omni na długo zapamiętają pozytywne emocje jakich dostarczyła im nasza platforma VR do wynajęcia.

Symulator rajdowy VR- wynajem na imprezę

Symulator rajdowy VR do wynajęcia to nasza propozycja dla miłośników adrenaliny. Opiera się tak jak Platforma VR na goglach VR.

Najlepsze gogle Vr wynajem HTC Vive Pro

Najlepsze gogle VR wynajem

Symulator rajdowy VR daje możliwość spróbowania swoich sił na najbardziej znanych, kultowych torach wyścigowych świata za kierownicą najdroższych i najszybszych aut. Symulator wyścigowy VR na wynajem to prędkość, emocje i adrenalina. Zakładamy gogle VR i momentalnie stajemy się profesjonalnymi kierowcami. Taka dawka emocji jest możliwa jedynie dzięki naszemu symulatorowi VR do wynajęcia.