GRY NA VIRTUIX OMNI

Gry na platformę Virtuix Omni to NIE TYLKO STRZELANKI. Do wyboru mamy wiele rodzajów gry takie jak: tory przeszkód, gry zręcznościowe, gry na czas, łucznictwo, gry dla dzieci, horrory no i oczywiście wiele strzelanek
Gry na VIRTUIX OMNI przedstawione poniżej to jedynie część naszej biblioteki. Poniższe tytuły mają na na celu przybliżenie tematu jakim są gry i aplikacje na VR i pokazanie możliwości jakie daje wirtualna rzeczywistość. Do każdego wydarzenia proponujemy różny pakiet gier, w zależności od jego charakteru. Jesteśmy otwarci na dyskusję i propozycje w tym zakresie.

Omni Arena

Bieżnia VR Virtuix Omni do wynajęcia jest w przypadku tej gry mocno eksploatowana. Dynamiczna, szybka akcja- biegaj i strzelaj do wrogów by ochronić Arenę i wyeliminować rywali. Im sprawniejszy i silniejszy jesteś w rzeczywistości, tym lepiej poradzisz sobie tutaj.

VRZ Torment

Czyli Run. Kill. Die. Repeat. Gratka dla miłośników serialu Walking Death, Symulator VR pozwoli Ci poczuć się jak jego bohater. Aby przeżyć musisz rozwiązywać zagadki, na szczęście Bieżnia VR Virtuix Omni do wynajęcia nie służy tylko do ucieczki przed Zombie, masz do dyspozycji cały arsenał: łuki i strzały, siekiery, nietoperze, pistolety, strzelby, śrutówki, granaty i wiele innych. Odważysz się sprawdzić Symulator VR w takiej grze?

Nature Treks VR

Gry na Symulator VR to nie tylko strzelanki czy horrory. Jeżeli chcesz się zrelaksować koniecznie przetestuj Nature Treks VR. Możesz eksplorować egzotyczne wyspy, podwodny świat oceanu a nawet (dosłownie) dotknąć gwiazd! Wszystko w warunkach jakie sam sobie wymarzysz. Istnieją różne Gry na Virtuix Omni, ale tylko w tej możesz sam sterować pogodą, porami dnia i nocy i kreować własną wirtualną rzeczywistość.

Karnage Chronicles

To epizodyczny RPG akcji wykorzystujący Symulator VR. Epickie fantasy pozwalające rozwiązać swoją przeszłość i kreować teraźniejszość by pokonać swoich wrogów.

Affected: The Manor

Gra dla tych, którzy lubią się bać. Horror utrzymujący dreszczyk emocji na niesłabnącym poziomie. Platforma VR Virtuix Omni na wynajem zapewni Ci z tą grą realny strach w wirtualnym świecie.

TraVR Training Ops

Tor przeszkód – im jesteśmy szybsi tym lepiej.

Bow Master

Tor przeszkód połączony ze łucznictwem. Aby otworzyć kolejne bramy, przez które musimy przejść należy trafić strzałą w sam środek tarczy (gra BEZ PRZEMOCY)

Coin Rush

Gra zręcznościowa na czas. Idealnie nadaje się dla dzieci. Musimy jak najszybciej pokonać wyznaczony tor pokonując przeszkody I zbeirając monety.

TraVR Shadow Ops

Wciel się w rolę komandosa sił specjalnych.

Dreadhalls

Gra psychologiczna. Przemierzamy mroczne (dla niektórych straszne) komnaty, w których w każdej chwili coś może się wydarzyć. Ale czy się wydarzy? Czy dotrzemy do kresu podrózy w jednym kawałku?

Vindicta

Strzelanka w klimacie kosmosu

Red October

Odpowiednik Couter Strike na gogle VR.

Primordian

Gra w klimacie fantasy. Odkrywamy magiczny i niebezpieczny świat, walczymy z wrogimi potworami aby znaleźć wybawienie.

The Exorcist – Legion VR

Gra ruchowa typu horror i escape room.

The bellows

Coś dla miłośników mocnych wrażeń i horrorów

Project Ghost

Walcz cybernetyczny rycerzu

Hyperdrome

Cybernetyczna arena walk

Quell 4D

Strzelanka w kreskówkowym klimacie.