Gogle VR do wynajęcia- wynajmij gogle VR na event

Gogle VR do wynajęcia są podstawą naszej oferty, na nich bazuje większość naszych atrakcji na event takich jak symulator rajdowy VR na wynajem, symulator lotu czy symulator motocykla VR do wynajęcia. Gogle VR to świetny pomysł na każdy event: na imprezę służbową, na konferencję, na targi czy na urodziny lub piknik. Mamy do wyboru gogle VR Samsung Gear- niezawodne gogle telefonowe, gogle HTC Vive na wynajem, HTC Vive PRO, Oculus Rift do wynajęcia i inne. Wirtualna Rzeczywistość na wynajem sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Dziś nasze gogle VR do wynajęcia umilają czas na targach.

Samsung Gear – wynajmij gogle telefonowe VR

Samsung Gear – wynajmij gogle telefonowe VR. Gogle VR wynajem na szkolenie

Gogle VR Samsung Gear były pierwszym nabytkiem, od którego zaczęła się nasza podróż z Wirtualną Rzeczywistością. Dlatego też mamy do nich sentyment i cieszymy się, że znalazły swoje nowe zastosowanie w szkoleniach. Gogle VR Samsung Gear doskonale się do tego nadają, nie potrzebują dodatkowego sprzętu czy dużej ilości miejsca. Te gogle VR na wynajem bardzo często są wykorzystywane na eventach firmowych, klienci mogą z łatwością pokazywać na nich np. nowe oddziały firmy czy produkty w formie filmików 360. Gogle VR Samsung Gear świetnie sprawdzają się także na wydarzeniach z dużą ilością uczestników, jak np. pikniki.

Oculus Rift i HTC Vive- wynajmij najlepsze gogle VR

Oculus Rift i HTC Vive- wynajmij najlepsze gogle VR

Gogle VR HTC Vive do wynajęcia i Oculus Rift na wynajem specjalnie opisujemy razem. To najlepszy sprzęt do wirtualnej rzeczywistości, który ma swoich fanów i przeciwników tak samo jak konsole na wynajem: PlayStation i Xbox. My nie opowiadamy się po żadnej ze stron bo wiemy, że bez względu na to czy Klient wybierze gogle VR Oculus Rift, czy gogle VR HTC Vive będzie tak samo zadowolony. Te gogle VR działają na takiej samej zasadzie, posiadają kontrolery imitujące ręce gracza i stacje śledzące przenoszące jego ruchy do gry. Gogle VR do wynajęcia pozwolą cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie. Możemy się wspinać, strzelać, robić koktajle, malować, nurkować a nawet polecieć w kosmos. Tysiące gier i aplikacji sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Gogle VR na wynajem sprawdzają się dla dorosłych i dzieci. To doskonały pomysł na event każdego rodzaju.