GRY NA PLAYSTATION VR

Gry na PlayStation oraz na gogle PlayStation VR idealnie pasują na wszelkiego typu imprezy czy eventy. Konsola PlayStation 4 oraz wydane do niej gogle PS VR to sprzęt najwyższej klasy, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających graczy. Poniżej znajdują się tytuły zarówno gier tradycyjnych jak i ruchowych oraz na gogle Gry PlayStation VR.

Just dance konsola

Just Dance

Ruchowa gra na PlayStation 4. Stań przed telewizorem i powtarzaj taneczne ruchy za postacią z gry w rytm muzyki. Zdobywaj punkty, trofea i rozruszaj ludzi na Twojej imprezie dzięki tej fantastycznej grze. Just Dance to świetny pomysł na imprezę zarówno dla dzieci i dorosłych.

Gry PlayStation VR

PlayStation VR Worlds

To zbiór kilku gier na gogle PS VR. W grze można doświadczyć przygody w głębinach oceanu, zagrać w strzelankę w klimacie napadu na bank, zagrać w cebernetycznego tenisa czy zobaczyć jak wygląda miasto z przyszłości. Jest to bardzo popularna gra na gogle Playstation.

Gry wyścigowe PlayStation

Gran Turismo Sport (VR)

To zdecydowanie najlepsza gra wyścigowa na gogle VR. Do dyspozycji udostępniamy również symulator rajdowy na wynajem. W grze dostępny mamy wszystkie liczące się w świecie rajdowym tory wyścigowe, najnowsze i najszybsze samochody i co najważniejsze – we wszystko możemy grać w trybie standardowym lub w wirtualnej rzeczywistości.

Gry PlayStation VR

Farpoint (VR) (+ pistolet)

Bardzo wciągająca gra pierwszoosobowa. Jest to strzelanka na PlayStation, do której został wydany specjalny pistolet PlayStation Farpoint (link do zkładaki sprzęt). Trafiamy na odległą planetę pełną nieprzyjaznych istot. Nasz cel jest jeden – walczyć aby przetrwać! Jest to chyba najlepsza strzelanka na gogle VR.

Rollercoaster VR

Until Down: The Rush of Blood

To ideal połączenie roller coastera, strzelanki i gier typu sirvival horror. Wsiadamy do wagonika, który jedzie przez straszne i nieprzyjazne miejsca. NAszym zadaniem jest przetrwać strzelając do potworów. Gra jest o wiele bardziej realistyczna i wciągająca gdyż została wydana na gogle wirtualne PlayStation VR.

Mortal Kombat PlayStation

Mortal Kombat X

To kultowa gra na PlayStation 4, która nigdy się nie znudzi. Idealna na imprezy gdyż posiada świetnie przemyślany tryb dwóch graczy. Wybierz postać a następnie walcz aby przetrwać. Każda z postaci posiada inne super moce oraz umiejętności. Stań po stronie jasności i walcz by ocalić ziemski wymiar lub wybierz mrok i spróbuj podbić ziemię.

Star Wars PlayStation

Star Wars Battlefront (VR)

Bardzo ciekawa gra z możliwością rozgrywki standardowej oraz z VR. Jej ogromną zaletą jest różnorodność misji. Czasami wcielamy się w rolę szturmowca i biegamy z karabinem, niekiedy sterujemy statkiem kosmicznym (misja tradycyjna i na gogle VR), niekiedy bierzemy udział w pościgu siadając za kierownicą latającego motocyklu.

UFC PlayStation gra

Gra PS4 UFC 2

To ruchowa gra wykorzystująca kontrolery MOVE. Angażuje całe ciało i wszystkie mięśnie do pracy. Stań się najlepszym zapaśnikiem i kolejno pokonuj rywali wykonując ruchy ciałem, które postać z gry wiernie odwzorowuje. Idealna gra na event i każdą imprezę gdyż z pewnością rozrusza towarzystwo.

Gry na PlayStation

Assassian’s Creed Syndicate

Poprowadź swoją podziemną organizację do walki z uciskiem i reżimem. Wciel się w postać bliźniąt i walcz. Twoja postać jest bardzo dobrze do tego wyszkolona dlatego rzeczą codzienną jest skakanie po dachach, walka na miecze, w ręcz czy pościgi.

Wiedźmin 3 PlayStation

Wiedźmin 3 Dziki Gon

Zostań profesjonalnym zabójcą potworów. Wyrusz tropem Ciri, dziewczyny z prastarej przepowiedni, której magiczny talent może zniszczyć świat. Przemierzaj ogarnięte wojną Królestwa Północy, walcz z potworami, odwiedź tętniące życiem miasta i żegluj pośród pirackich wysp. Weź dział w wielkiej historii i sam zdecyduj o jej zakończeniu.

Gry na PlayStation

Gra na Playstation Farcry Primal

Epoka kamienia łupanego – z ofiary stań się drapieżcą i podbij majestatyczną krainę Oros. Bardzo ciekawa gra charakteryzująca się dobrą grafiką i wciągającą fabułą.

Gry na PlayStation

DOOM

To również bardzo popularna gra na PS4. Baza Union Aerospace Corporation na Marsie została opanowana przez demony. Na ich drodze ku podbojowi naszego świata stoi tylko jedna osoba. Jako samotny Doom Marine zostałeś aktywowany by zrealizować jeden cel – zabić je wszystkie!

Gry PlayStation VR

Fallout 4

Jako jedyna osoba ocalała z Krypty 111 odkryj świat zniszczony wojną atomową. Walcz o przetrwanie i przyszłość, która zależy jedynie od Ciebie. Odbuduj pustkowie i zadecyduj o jego losie.

Gry PlayStation Superbohaterowie

Batman Arkham Knight

Przejmij kontrolę nad miastem Gotham jako Czarny Rycerz. Walcz z oprawcami, zasiądź za sterami Batmobila i ciesz się tą wciągającą grą na PlayStation 4.

Gry PlayStation 5

Diablo III – Reapers of Souls

Powstań jako bohater! Wciel się w jednego z ostatnich obrońców ludzkości – krzyżowca, barbarzyńcę, szamana, mnicha, łowczynię demonów lub czarownicę i rozwijaj swoją postać, zdobywając legendarne skarby oraz odkrywając nowe, niszczycielskie moce i zdolności.

Gry strzelanki na konsole

Battlefield 1

Walcz, lataj, strzelaj, przetrwaj!

Gry na konsole zombie

Dying Light

Gra type survival horror. Znajdujesz się w świecie ogarniętym epidemią. konstruuj broń i walcz aby przetrwać i dożyć kolejnego dnia.

PlayStation gry strzelanie z łuku

Dying Light – The Following

Przetrwaj w świecie ogarniętym epidemią. Sprytnie korzystaj ze swoich umiejętności parkour, walcz z potworami i doświadcz na własnej skórze jak przeraźliwa może być noc gdy z drapieżnika stajesz się ofiarą.

Gry na konsole PlayStation

The Order 1886

Londyn rok 1886 odmieniony przez technologię i naukę a jednak wciąż opanowany strachem przed nieludzkim potworem. Wciel się w rolę członka elitarnego zakonu rycerskiego i walcz o przyszłość ludzkości.

Konsole do gier PlayStation

Dragon Age – Inkwizycja

To bardzo ciekawa gra na Playstation 4. Werbuj legendarnych wojowników aby stanąć do walki z Siłami Chaosu. W związku z silną eksplozją, na niebie pojawiła się szczelina przez, którą przedzierają się demony. Tylko Ty i Twoja drużyna możecie uratować nasz ziemski świat.