Wirtualna Rzeczywistość na wynajem- gogle VR

Gogle VR do wynajęcia były pierwszą atrakcją na event w naszej ofercie. Zaczynaliśmy od gogli VR Samsung Gear, potem pojawiały się kolejne: gogle VR Oculus Rift, HTC Vive a w końcu HTC Vive Pro. Rozwijamy się razem z technologią, wirtualna rzeczywistość do wynajęcia to najwyższej jakości pomysł na event. Aby sprostać oczekiwaniom łączymy nasze gogle VR także z symulatorami: mamy w ofercie np. symulator lotu VR, symulator deskorolki VR, symulator wyścigowy VR czy wreszcie platformę VR Virtuix Omni, by jak najlepiej wykorzystać możliwości jakie mają gogle VR na wynajem.

Google VR na wynajem jako pomysł na event

Gogle VR na wynajem, wirtualna rzeczywistość do wynajęcia

Gogle VR HTC Vive do wynajęcia na imprezę

Gogle VR HTC Vive na wynajem to gogle VR z najwyższej półki. Świetnie sprawdzają się jako pomysł na każdą imprezę: na targi, na konferencję, na piknik, na imprezę firmową czy urodziny. Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia opiera się na goglach VR, więc jakość musi być najlepsza. To dają nam gogle VR HTC Vive na wynajem. Są wyposażone w stacje śledzące każdy nasz ruch i przenoszące go do gry. Kontrolery sprawiają, że widzimy nasze ręce i możemy podnosić wirtualne przedmioty, strzelać, malować, wspinać się itp. Gogle VR do wynajęcia HTC Vive to świetny wybór na imprezę.

Gogle VR Oculus Rift do wynajęcia na imprezę

Gogle VR Oculus Rift na wynajem to największa konkurencja HTC Vive. Te gogle VR także posiadają doskonałą jakość obrazu, kontrolery oraz stacje śledzące. Oculus Rift to najbardziej znane gogle do wirtualnej rzeczywistości. Istnieją aplikacje na każdą okazję, gogle VR Oculus Rift to istna kopalnia gier. Możemy wcielić się w sportowców, himalaistów, płetwonurków, artystów, kosmonautów… wiele by wymieniać. Oculus Rift to także niezliczona ilość filmów 360, możemy dopasować je do tematu imprezy. Gogle VR do wynajęcia stają się dzięki temu świetnym pomysłem na imprezę ale jednocześnie narzędziem marketingowym.

Konkurs Tenis VR wynajem gogle Wirtualna rzeczywistość

Gogle VR wynajem, wirtualna rzeczywistość do wynajęcia

Gogle VR Samsung Gear do wynajęcia na imprezę

Gogle VR Samsung Gear na wynajem polecamy kiedy nie mamy wiele miejsca. Są doskonałym pomysłem na imprezę w biurze, nie zabierają więcej przestrzeni niż obrotowe krzesło. Kolejnym atutem jest ich intuicyjność i łatwość obsługi. Doskonale sprawdzają się np. kiedy główną atrakcją są gogle VR Oculus Rift czy HTC Vive ale chętnych jest bardzo wielu. Samsung Gear bez problemu rozładują kolejkę i zadbają o to, by czas oczekiwania upłynął jak najprzyjemniej.