Gogle VR – Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia na imprezę

Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia to doskonały pomysł na imprezę. Atrakcje na event są bardzo ważnym elementem wydarzenia, mają zrobić wrażenie na gościach i sprawić, że na długo zapadnie w pamięć. Dlatego gogle VR do wynajęcia na imprezę to świetne rozwiązanie. W naszej ofercie mamy szeroki wachlarz opcji, gdzie okulary VR na wynajem grają pierwsze skrzypce.

Okulary VR do wynajęcia jako pomysł na event

Gogle VR to pomysł na event, który nigdy nie zawodzi!

Gogle VR na wynajem to pomysł na event, który jest niesamowicie elastyczny. Dzięki ogromnej liczbie gier i aplikacji możemy dopasować je specjalnie do motywu przewodniego imprezy. Nasza obsługa zajmie się tym kompleksowo: doradzimy w kwestii sprzętu, prezentowanych treści, przywieziemy wszystko na miejsce i poprowadzimy atrakcję. Organizujemy także konkursy dla rządnych odrobiny rywalizacji. Dysponujemy najlepszym sprzętem do wirtualnej rzeczywistości- polecamy do wynajęcia gogle VR Oculus Riftt lub HTC VIVE, które zapewnią najwyższy poziom obrazu i dźwięku. Dzięki kontrolerom, ruchy gracza są przenoszone bezpośrednio do gry, co inni mogą obserwować na ekranie telewizora zawartego w zestawie. Gogle VR na wynajem to pomysł na każdą imprezę: na targi, na konferencję, na imprezę firmową, na piknik czy festyn a także na urodziny, na wieczór kawalerski czy panieński. W zależności od sezonu, możemy zaproponować na gogle VR np. zimowe gry i aplikacje, dzięki czemu idealnie pasują na wigilię firmową czy Mikołajki.

Wirtualna Rzeczywistość na wynajem- gogle VR na każdą imprezę

Okulary VR do wynajęcia na imprezę firmową

Każda oferta jaką wysyłamy do Klienta jest szyta na miarę. Dostosowujemy atrakcje na gogle VR do wynajęcia do tematyki eventu, motywu przewodniego ale także do grupy odbiorców. Okulary VR to pomysł na imprezę zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Dzięki doświadczeniu dopasowujemy się do oczekiwań klientów i jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Gogle VR na wynajem to gwarancja doskonałej zabawy! Oprócz tego możemy wykorzystać je np. na szkoleniach. Na taką okoliczność polecamy telefonowe gogle VR Samsung Gear na wynajem. Możemy zapewnić ich bardzo wiele, dzięki czemu jednocześnie nawet kilkadziesiąt osób przeżywa to samo. Jakie będą reakcje i odczucia? Zależy co im pokażemy 😉