Witrualna rzeczywistość na event

Możemy śmiało powiedzieć, że witrualna rzeczywistość dostarcza masy emocji i przeżyć. Przejażdżka zakręconymi rollercoasterami, zawrotne prędkości, jakie osiągamy prowadząc samochody wyścigowe, czy też walka z zombiakami niczym w The Walking Dead. To wszystko możecie mieć na wyciągnięcie ręki wynajmując od nas stanowiska z witrualną rzeczywistością.

Symulator rollercoaster do wynajęcia

Symulator rollercoaster do wynajęcia

Symulator rollercoaster do wynajęcia

Symulatory rollercoaster do wynajęcia to prawdziwa jazda bez trzymanki w świecie wirtualnej rozrywki. Te dynamiczne urządzenia zapewniają uczestnikom niezapomniane przeżycia i adrenalinę, jakiej doświadczają podczas jazdy na prawdziwym rollercoasterze. Dzięki goglom VR uczestnicy wydarzenia w kilka chwil mogą przenieść się na tory rollercoasterów pełne niespodziewanych zakrętów i spadków. W połączeniu stanowiska z ruchomym fotelem na podnośnikach, który porusza się odwzorowując to co dzieje sie w grze, uczesnik ma wrażenie jakby naprawde siedział w kolejce górskiej. Symulator rollercoaster na wynajem to doskonała atrakcja na imprezy firmowe, festiwale i inne eventy, gdzie można dostarczyć uczestnikom prawdziwą dawkę emocji i wrażeń. Dzięki technologii VR i dynamicznemu ruchowi, ta atrakcja z pewnością zostanie zapamiętana na długo.

Symulator rajdowy wynajem na event

Symulator rajdowy na event

Symulator rajdowy na event

Symulator rajdowy na wynajem to doskonały wybór dla miłośników motosportu i wszystkich, którzy chcą poczuć adrenalinę rajdowej rywalizacji. Atrakcja ta wciąga od pierwszej sekundy i dostarcza emocji na miarę prawdziwego rajdu. Rozgrywka polega na tym, że uczestnicy zajmują miejsce za kierownicą symulatora, który jest dokładnie odwzorowany pod kątem wyglądu i działania. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii oraz wirtualnej rzeczywistości, uczestnicy przenoszą się na trasy rajdowe i siadają za sterami takich auto jak np. Porshe, McLaren, czy Bugatti. Symulator rajdowy do wynajęcia to atrakcja, która między innymi dokonale sprawdzi się na imprezach firmowych, gdzie można zintegrować zespół i sprawić, że każdy uczestnik będzie miał szansę poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy.

Bieżnia wirtualnej rzeczywistości na wynajem

Bieżnia VR na wynajem

Bieżnia VR na wynajem

Bieżnia VR na wynajem to innowacyjna forma rozrywki, która przenosi graczy w niesamowity świat wirtualnej rzeczywistości. To nie tylko sposób na aktywność fizyczną, ale także emocjonujące doświadczenie, które można teraz wynająć na imprezy i eventy. Rozgrywka na bieżni VR jest fascynująca. Gracz zakłada gogle VR, ubuwie wyposażone w sensory śledzące jego kroki i zostaje  dokładnie zapięty w specjalnej uprzęży, która wchodzi w skład bieżni- dzięki można się swobodnie poruszać po wirtualnym świecie, a każdy krok w rzeczywistości przekłada się na ruch w grze. To wspaniała okazja do aktywnej zabawy, bez względu na wiek czy umiejętności. Wybór gier jest gromny- można stać się komandosem i bronić bazy przed wrogami, zmagać się z atakującymi Cie zombie, pokonywać tory przeszkód czy też eksplorować pokoje. To niesamowite wrażenia, które przenoszą rozrywkę na zupełnie nowy poziom i angażują wszystkie zmysły. Bieżnia VR do wynajęcia to niezapomniane przeżycie, które z pewnością zostanie docenione na każdej imprezie czy evencie.