Atrakcje na zimowy event i świąteczną imprezę firmową na wynajem

Myśleć o świętach w sierpniu? Czemu nie! Impreza firmowa zamykająca rok to bardzo ważne wydarzenie, dlatego należy zorganizować je jak najlepiej. Nasze zimowe atrakcje na wynajem sprawią, że ten event na długo zostanie w pamięci uczestników. Pomysł na świąteczną imprezę z VR Team to doskonały prezent dla uczestników. Mamy gogle VR z zimowym rollercoasterem, symulator sań Mikołaja VR , symulator nart i symulator snowboardu do wynajęcia, bitwy na wirtualne śnieżki i wiele innych. Wszystkim naszym atrakcjom może towarzyszyć także zimowa scenografia, która stworzy niepowtarzalny klimat. My już jesteśmy gotowi na białe szaleństwo!

Lot saniami Mikołaja w goglach VR na event świąteczny do wynajęcia

Lot saniami Mikołaja VR do wynajęcia na imprezę świąteczną

Lot saniami Mikołaja w goglach VR do wynajęcia to właściwie symulator lotu saniami Mikołaja VR. To nasza najpopularniejsza atrakcja na event świąteczny. Mamy pełnowymiarowe, czerwone sanie, które już samym wyglądem robią ogromne wrażenie. Nasz symulator lotu saniami Mikołaja VR do wynajęcia bazuje na najwyższej jakości goglach VR – HTC VIVE lub Oculus Rift na wynajem. Wystarczy wygodnie usiąść w pięknych saniach pokrytych śnieżnobiałym futrem, założyć gogle VR i możemy ruszać w niesamowitą podróż śladami najsłynniejszego brodacza w dziejach. To nie wystarczy? Poszliśmy o krok dalej- wczujcie się w rolę i sprawdźcie, czy dacie radę rozdać wszystkie prezenty! Aplikacje na gogle VR do wynajęcia są specjalnie przygotowane i dopasowane na zimowy event: na wigilię firmową czy na imprezę świąteczną. Symulator sań Mikołaja VR na wynajem to gwarancja doskonałej zabawy w atmosferze świąt.

Symulator nart i snowboardu do wynajęcia na zimowy event

Symulator nart i symulator snowboardu do wynajęcia na event

Sanie Mikołaja do wynajęcia czy zimowy rollercoaster to tylko część naszych zimowych atrakcji, zdajemy sobie sprawę, że po świętach należy zadowolić miłośników białego szaleństwa. Odpowiedzią jest symulator nart i symulator snowboardu do wynajęcia na event. Mamy doświadczenie w tworzeniu całych zimowych stref VR w których nasze symulatory nart i snowboardu na wynajem cieszą się ogromną popularnością. Symulator snowboardu i symulator nart na wynajem to gratka dla początkujących lub szansa na rozgrzanie się przed sezonem dla szusujących po stokach od lat. Atrakcje na event zimą rozgrzeją do czerwoności i pozostawią świetne wspomnienia na długo. Symulator nart i snowboardu na wynajem, to także doskonały pomysł na imprezę firmową- możemy zorganizować konkurs i wyłonić mistrza stoku.