Wynajem: gogle VR, symulator rajdowy VR, bieżnia VR- wszystkie atrakcje na event w jednym miejscu

VR Team zapewnia kompleksową obsługę i atrakcje na event: na urodziny, na piknik, na targi, na konferencję, na imprezę służbową, na szkolenia. Mamy doświadczenie na eventach wszelkiego rodzaju- od kameralnych, prywatnych imprez, po pikniki czy juwenalia dla setek osób. W swojej ofercie posiadamy różne atrakcje na event: gogle VR do wynajęcia, symulatory VR na wynajem czy nawet bieżnię VR Virtuix Omni do wynajęcia.

Gogle VR – wynajem na event

Gogle Vr na wynajem na targi

Gogle VR do wynajęcia to absolutny hit, na którym bazuje cała gama atrakcji Wirtualnej Rzeczywistości. Nasze początki to właśnie gogle VR – telefonowe Samsung Gear na wynajem. Kolejnym krokiem były gogle VR z najwyższej półki, Oculus Rift i HTC Vive do wynajęcia. To gogle VR wymagające mocnego komputera i ekranu ze świetnym obrazem. My używamy telewizorów, by umożliwić uczestnikom imprezy wspólną zabawę z grającym w danej chwili. Gogle VR Oculus Rift i HTC Vive działają na takich samych zasadach, są jak konsole PlayStation i Xbox. My w tej kwestii pozostaniemy Szwajcarią 🙂 Bez względu na to, które gogle VR na event do wynajęcia wybierzemy, możemy być pewni, że dostajemy niesamowite emocje i podróż do świata Wirtualnej Rzeczywistości. Nasze wirtualne ręce mogą chwytać przedmioty, rzucać, wspinać się, pływać… Ogranicza nas tylko wyobraźnia, gdyż wybór aplikacji jest ogromny. Dzięki temu gogle VR na wynajem sprawdzą się na każdy event, możemy dopasować je pod kątem czystej rozrywki ale także jako narzędzie marketingowe (dzięki filmom 360) czy szkoleniowe.

Symulator rajdowy VR – wynajem na event

Symulator rajdowy wynajem na imprezę

Symulator rajdowy VR do wynajęcia to świetny pomysł na event dla fanów adrenaliny. Nasz symulator samochodowy VR na wynajem pozwoli wcielić się uczestnikom w kierowców najszybszych i najbardziej luksusowych aut świata. Symulator rajdowy VR składa się oczywiście z gogli VR i profesjonalnego fotela kubełkowego, połączonego z kierownicą. Jako kierowca możesz wybierać różne tryby jazdy, trasy i rozgrywki. Symulator rajdowy VR na wynajem to frajda dla każdego fana motoryzacji. Świetnie też sprawdzają się na event konkursy i wyścigi, które prowadzi nasz zespół.

Bieżnia VR na wynajem

Platforma VR Virtuix Omni – wynajem na event

Platforma VR Virtuix Omni do wynajęcia na event to absolutny hit i najbardziej zaawansowany sprzęt do Wirtualnej Rzeczywistości dostępny na rynku. Bieżnia VR na wynajem angażuje w grę całe ciało, czujniki są umieszczone na specjalnych butach, ręce obsługują kontrolery także wysyłające sygnał do czujników. Dzięki temu i oczywiście goglom VR, gracz w całości zanurza się w świecie Wirtualnej Rzeczywistości. Platforma VR do wynajęcia to sprzęt dla wyjątkowo wymagających uczestników, jesteśmy przekonani, że spełni każde oczekiwania.