Konsole, gogle VR, bieżnia Virtuix Omni – sportowe atrakcje na wynajem

Koniec z siedzeniem na kanapie i biernym odpoczynkiem – czas na trochę ruchu i zabawy! Atrakcje na wynajem od VRTeam to moc sportowych emocji i przeżyć bez wychodzenia z domu, przekonaj się sam!

Konsole do wynajęcia – sportowe gry ruchowe

Konsole PlayStation 4 oraz Xbox w połączeniu z odpowiednimi czujnikami ruchu potrafią przenieść nasze ciało do świata gry – specjalna kamera sczytuje ruchy człowieka, co sprawia, że my sami stajemy się kontrolerami. Konsole PlayStation na wynajem oferują wiele aplikacji ruchowych, które ściągną leniuchów z kanapy – piłka nożna, tenis, siatkówka, boks, golf, wyścigi samochodowe, narciarstwo, gry przygodowe. Konsole Xbox do wynajęcia umożlwiają grę jednego lub dwóch uczestników na raz, co dodaje odrobiny rywalizacji i zwiększa poziom zabawy.

Gogle VR na wynajem

Gogle VR do wynajęcia

Gogle VR do wynajęcia

Okulary wirtualnej rzeczywistości na wynajem to nowy wymiar rozrywki – po założeniu przenoszą nas w inny, wymarzony świat. Przy pomocy dopasowanych kontrolerów mamy wpływ na otaczające nas środowisko. Gogle VR do wynajęcia to bogata biblioteka aplikacji, dzięki której każdy odnajdzie coś dla siebie: hokej, koszykówka, gry taneczne, łucznictwo, wspinaczka wysokogórska. Bez wychodzenia z domu możemy rozegrać mecz na boisku w Hiszpanii lub wspiąć się na najwyższe szczyty Alp. Niesamowite emocje i niezapomniane wrażenia gwarantowane!

 

 

Bieżnia VR Virtuix Omni do wynajęcia

Bieżnia Virtuix Omni wynajem

Bieżnia Virtuix Omni wynajem

Bieżnia wielokierunkowa Virtuix Omni na wynajem to kolejny technologiczny etap rozrywki w wirtualnej rzeczywistości. Imponująca konstrukcja ze specjalną platformą przenosi każdy nasz krok do świata gry. Spacer wśród słoni na afrykańskiej sawannie? Walka z zombiakami w postapokaliptycznym świecie? A może tor przeszkód i strzelanie do celu? Ciekawy wybór możliwości to obietnica zabawy na długie godziny. Domowa nuda? Nigdy więcej! Bieżnia Virtuix Omni i gogle VR do wynajęcia to atrakcja zarówno dla młodszych, jak i starszych uczestników. Bieżnia VR na wynajem posiada możliwość dopasowania do wzrostu oraz wagi graczy, co zapewnia uniwersalność korzystania.