Zimowe atrakcje do wynajęcia

W radiu słychać już “Last Christmas”, a na ulicach i w centrach handlowych pojawiły się świąteczne ozdoby – to niewątpliwy znak, że Boże Narodzenie jest coraz bliżej i bliżej.

Sanie świętego Mikołaja na wynajem

Uśmiechnięty, starszy pan ubrany na czerwono z długą, białą brodą i workiem prezentów na plecach – święty Mikołaj to ogromnie popularna postać zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Kto z nas nie chciałby przejechać się saniami i pomóc w rozdawaniu prezentów? Dzięki wirtualnej rzeczywistości możemy spełnić te marzenia – gogle VR zabiorą nas na zimową przejażdżkę saniami Mikołaja, zaczynając naszą podróż od samej fabryki zabawek! Oprócz wirtualnych wrażeń, zadbamy także o te realne – prawdziwe sanie świętego Mikołaja do wynajęcia, w których można usiąść i przenieść się do innego wymiaru rozrywki. Sanie Mikołaja na wynajem mogą być wykorzystane także jako element dekoracyjny, np. w biurze czy galerii handlowej.

Kula śnieżna do wynajęcia

Wejdź do magicznego, zimowego świata – kula śnieżna na wynajem to realnych wymiarów kula, do której można wejść i bawić się wśród wirujących płatków śniegu, imitowanych przez drobne, styropianowe kulki! Dzieci i dorośli będą zachwyceni taką możliwością. Ta imponująca atrakcja przyciąga wzrok oraz uwagę ludzi ze względu na swoją niepowtarzalność. Dodatkowe gogle VR  do wynajęcia i zimowe aplikacje (rzucanie śnieżkami, jazda na nartach) umiejscowione wewnątrz kuli gwarantują niezapomniane wrażenia

Atrakcje na wynajem – symulator nart i snowboardu

Uwielbiasz zimowe sporty górskie, ale nie masz możliwości nigdzie wyjechać? A może chciałbyś sprawdzić, jak wygląda jazda na jednej lub dwóch deskach? Symulator nart i snowboardu do wynajęcia to świetna atrakcja dla profesjonalistów, jak i zupełnych laików w tym temacie. Specjalna deska balansowa reaguje na zmiany ciężaru ciała, co pozwala nam na sterowanie postacią w grze. Dodatkowa scenografia w postaci prawdziwych nart i deski snowboardowej dodaje całości zimowego uroku. To doskonała alternatywa dla wycieczki do Zakopanego czy Alp – w zaciszu własnego domu masz okazję doświadczyć zimowego szaleństwa!