Gogle VR – wynajem na imprezę firmową

Ostatnio mieliśmy okazję uczestniczyć z naszymi goglami VR w imprezie firmowej w Borach Tucholskich. Atrakcja na imprezę przyciągnęła prawdziwe tłumy chętnych, stanowiska były wręcz oblegane! Gogle VR na imprezę kolejny raz okazały się hitem. Stanowiska z Oculus Rift zapewniały świetną zabawę przez długie godziny. Nasza oferta zawsze jest dopasowana na miarę, by jak najlepiej spełnić oczekiwania klienta.

Atrakcje na imprezę- gogle VR do wynajęcia

Gogle VR do wynajęcia to hit na imprezę firmową

Gogle VR do wynajęcia na imprezę cieszą się ogromnym powodzeniem, na event taki jak spotkanie firmowe są doskonałym rozwiązaniem. Gogle VR na wynajem jakimi dysponujemy mają świetną jakość obrazu i dźwięku, dzięki czemu zapewniają niesamowicie realne doznania. Są wyposażone w czujniki śledzące i przenoszące ruchy graczy do wirtualnego świata. Kontrolery zamieniają się w wirtualne ręce, dzięki czemu uczestnik może chwytać przedmioty. Mamy wiele możliwości dzięki ogromnej liczbie aplikacji jakimi dysponujemy. Gogle VR na wynajem możemy dostosować do motywu przewodniego imprezy, nasi pracownicy są w stanie zaproponować coś, co dopasuje się tematycznie do wydarzenia. Mamy aplikacje wymagające więcej ruchu jak np. Beat Saber, który jest prawdziwym przebojem, ale także spokojniejsze filmy, które zabierają uczestników w podróże do odległych krajów czy nawet… w kosmos.

Okulary VR na wynajem na event każdego rodzaju

Gogle VR na wynajem na event

Gogle VR do wynajęcia sprawdzą się na każdy event: na imprezę firmową, na konferencję, na targi, na piknik czy na urodziny. Organizujemy na życzenie klienta konkursy z wykorzystaniem okularów VR, co dodaje zabawie dodatkowo nutki rywalizacji. Wirtualna rzeczywistość na wynajem to duża dawka emocji, dla spragnionych silnych wrażeń mamy ekstremalne sporty jak skok na bungee, dla miłośników sztuki przenosimy się w świat prac Salvadora Dali, fani natury mogą przespacerować się po amazońskiej dżungli czy zatopić się w podwodnym świecie nurkując z rekinami. Gogle VR do wynajęcia to zabawa dla każdego, sprawdzi się zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Jeżeli jest taka potrzeba, możemy wykorzystać gogle VR na wynajem jako narzędzie marketingowe, tworząc spersonalizowane filmy i aplikacje na życzenie klienta.