Gogle VR na wynajem na imprezę firmową

Gogle VR do wynajęcia to flagowa atrakcja na event z naszej oferty. Wynajmujemy okulary VR na imprezy firmowe ale także na piknik, na festyn, na konferencje, na targi czy na szkolenia. Tym razem gogle VR umilały czas na evencie firmowym. Stawiamy na jakość i profesjonalizm, dlatego wybraliśmy gogle VR Oculus Rift na imprezę firmową. Uczestnicy mieli do wyboru wiele aplikacji, niektóre zabierały ich w dalekie podróże, inne dostarczały adrenaliny a kolejne wymagały zaangażowania i zręczności.

Gogle VR – wynajem na event każdego rodzaju

Gogle VR do wynajęcia na event

Niektórzy mogą się zastawiać jak to możliwe, że gogle VR do wynajęcia sprawdzają się na event każdego rodzaju? Wszystko dzięki profesjonalnie przeszkolonemu zespołowi VRTeam i ogromnej liczbie aplikacji, jakie oferujemy. Jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią do rodzaju imprezy, zainteresowań klienta czy motywu przewodniego eventu, organizujemy konkursy i różne zawody. Wirtualna Rzeczywistość na wynajem nie ma ograniczeń, może zabrać graczy w magiczną podróż w kosmos, głębiny oceanu czy do krateru wulkanu i dzikiej amazońskiej dżungli. Wykonane w najwyższej jakości filmy 360 sprawią, że najodleglejsze zakątki staną się dostępne na wyciągnięcie ręki. Dla fanów bardziej aktywnego spędzania czasu mamy najróżniejsze gry ruchowe: od strzelanek przez zręcznościówki. Gogle VR do wynajęcia są wyposażone w kontrolery przenoszące ruch rąk gracza do aplikacji. Można się wspinać, strzelać, gotować, robić drinki, tańczyć, uprawiać przeróżne sporty, malować… możemy tak wymieniać bez końca. Gogle VR na wynajem sprawdzą się po prostu wszędzie.

Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia- okulary VR

Gogle VR – wynajem na imprezę firmową

Gogle VR do wynajęcia mogą służyć nie tylko rozrywce- są świetnym narzędziem marketingowym. Mamy doświadczenie w promowaniu nowych produktów, polityki firmy czy nawet pokazywaniu siedzib naszych Klientów. To sprawia, że gogle VR na wynajem to genialna atrakcja na targi czy konferencję, gdzie trzeba wyróżnić się z tłumu. Nasz zespół jest przeszkolony i przygotowany na tego rodzaju eventy. Gogle VR robią duże wrażenie na uczestnikach, pozwalają im przeżyć nowe doświadczenie, które na długo pozostanie w ich pamięci i sprawi, że event będzie przywoływał miłe wspomnienia.