Flippery, automaty arcade, konsole retro, cymbergaj- wynajem na retro event

Ogromny event retro za nami! Flippery, automaty arcade, konsole retro, cymbergaj na wynajem, wszystkie te atrakcje na event w jednym miejscu zrobiły ogromne wrażenie na uczestnikach. Nasze atrakcje retro na imprezę zabrały gości w nostalgiczną podróż do czasów analogowej rozrywki.

Flippery, automaty arcade, konsole retro, cymbergaj- wynajem na retro event

Flippery na wynajem

Flippery na wynajem to najbardziej widoczna i charakterystyczna atrakcja na retro event. Flippery czy też pinball do wynajęcia to hit minionych dekad, nikomu nie trzeba go przedstawiać.  Pinball do wynajęcia to must have na imprezę retro. Flippery na wynajem to okazja do wykazania się zręcznością i refleksem w walce ze srebrną kulką gnającą po planszy, migającej jak światła Las Vegas.

Automaty arcade do gry wynajem

Automaty arcade do gry to pierwsze co przychodzi na myśl jako atrakcje do wynajęcia na event retro. I tym razem automaty arcade przeżywały prawdziwe oblężenie graczy, którzy chcieli przenieść się do lat swojego dzieciństwa czy młodości. Retro event nie może się bez nich obejść! Lata 80 i 90 wracają z pełną mocą dzięki oldschoolowym atrakcjom takim jak automaty do gry arcade na wynajem.

Konsole retro wynajem

Flippery, automaty arcade, konsole retro, cymbergaj- wynajem na retro event

Konsole retro na wynajem pojawiły się jako pierwsze w naszej oldschoolowej ofercie. Kineskopowe telewizory i kultowe gry na autentycznych konsolach retro dają niepowtarzalny klimat na event retro. Wiele osób woli zagrać na Playstation 1, Nintendo czy Pegasus i znowu przejść kultowe gry jak Super Mario Bros czy Tank 1990. Takiej atrakcji na event nie trzeba reklamować, to rozrywka i podróż w czasie równocześnie. Konsole retro na wynajem to strzał w dziesiątkę- nieważne czy w latach 80 czy współcześnie.

Cymbergaj wynajem

Cymbergaj na wynajem- walka o wygraną, pokaz szybkości i zręczności graczy, emocje a przede wszystkim wiele radości. Tak w skrócie można opisać, co dzieję się, kiedy gracze stają przy stole i ze wszystkich sił starają się pokierować niepozornym krążkiem na ich korzyść. Cymbergaj to pomysł na retro event cudowny w swojej prostocie. Sprawdzi się dla dorosłych ale i dla dzieci, na retro event tematyczny ale i impreza firmowa, targi czy piknik będą dobrym miejscem na szybki mecz. Cymbergaj na wynajem nigdy nie stracił na popularności, to ponadczasowa rozrywka na event, nie tylko retro.

Flippery, automaty arcade, konsole retro, cymbergaj- wynajem na retro event