Retro automaty arcade, flippery, pinball wynajem przeszłości na imprezę

Flippery, pinball i retro automaty arcade do wynajęcia były prawdziwym hitem na imprezie firmowej jednej z firm w ostatni weekend. Mieliśmy okazję zobaczyć na własne oczy, ile radości i zabawy ale także nostalgii dostarczyła  uczestnikom najnowsza retro atrakcja z naszej oferty. Kiedy ludzie weszli do sali i zobaczyli retro automaty arcade i flippery (pinball) do wynajęcia na ich imprezie, nie kryli wzruszenia i zaskoczenia. Dla wielu z nich flippery czy retro automaty to powrót do czasów dzieciństwa, dla młodszych z kolei nie lada gratka i okazja do przekonania się jak bawiło się w latach 70, 80 czy 90.

Flipper wynajem na event

Flipper wynajem na event

Retro automaty arcade wynajem na imprezę

Retro automaty arcade do wynajęcia pojawiły się w naszej ofercie po spektakularnym sukcesie innej oldschoolowej atrakcji: konsole retro na wynajem. Zainspirował nas event, na którym były nasze konsole na wynajem, konsole retro i oczywiście gogle VR do wynajęcia (Oculus Rift i HTC Vive). Jeden z uczestników podszedł do nas i zapytał, czy w naszej ofercie są także retro automaty arcade i flippery do wynajęcia. Kierując się naszą zasadą, że ogranicza nas tylko wyobraźnia naszych Klientów, postanowiliśmy je wprowadzić. Okazało się to strzałem w 10! Na ostatniej imprezie nasze retro automaty arcade na wynajem były oblegane cały czas! Dzięki nam automaty arcade na wynajem mogą stanąć nawet w Twoim biurze! Sztandarowa rozrywka minionych dekad jest dostępna na wyciągnięcie ręki.

 

Flippery, pinball wynajem na imprezę

Flippery czy też pinball na wynajem to obowiązkowa pozycja, jeżeli ma się retro konsole do wynajęcia i retro automaty arcade na wynajem. Możemy pomóc zorganizować całą imprezę tematyczną, z motywem lat 70,80,90. Nasz zespół doskonale odnajduje się zarówno w obszarze oldschoolowych atrakcji jak flippery (pinball), automaty arcade czy retro konsole na wynajem, jak i najnowocześniejszej technologii jaką jest wirtualna rzeczywistość: gogle VR, platforma Virtuix Omni czy symulatory rajdowe VR na wynajem.

Flippery, pinball i retro automaty arcade wynajem