Wypożyczalnia atrakcji plenerowych

Koniec roku szkolnego to czas wakacji, zabawy i imprez plenerowych. Właśnie na takie wydarzenia “pod chmurką” przygotowaliśmy specjalny zestaw “Atrakcje do wynajęcia na piknik, festyn”. Są to urządzenia z których mogą korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli – ostatnio przekonali się o tym mieszkańcy Słubic. Nasze atrakcje piknikowe na wynajem gościły na imprezie gminnej w weekend.

Gogle VR wynajem

Gogle VR wynajem na event

Gogle VR wynajem na event

Wirtualna rzeczywistość na wynajem to bogaty wybór aplikacji – w mgnieniu oka możemy przenieść się do zupełnie nowego wymiaru rozrywki. Gogle VR wynajem to m.in. symulator kolejki górskiej, podróże dookoła świata, gry sportowe, zręcznościowe, strzelankowe i wiele więcej. W naszej ofercie znajdują się najlepsze gogle VR do wynajęcia dostępne na rynku: Oculus Rift oraz HTC Vive. Wysoka jakość obrazu, przestrzenny dźwięk oraz dodatkowe kontrolery imitujące prawdziwe dłonie to gwarancja niezapomnianych przeżyć. Same okulary VR na wynajem to nie wszystko – możemy urozmaicić stanowisko z użyciem bonusowych urządzeń, takich jak: symulator rajdowy, symulator lotu, bieżnia Virtuix Omni. Napisz (info@vrteam.pl) lub zadzwoń (tel: 508 335 229), a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję “Atrakcje VR do wynajęcia”.

Atrakcje zręcznościowe do wynajęcia

Wynajem refleksomierza na imprezę

Wynajem refleksomierza na imprezę

Na pikniku uczestnicy mieli do dyspozycji wiele różnych atrakcji zręcznościowych:

  • refleksomierz
  • cymbergaj
  • piłkarzyki
  • darty
  • siłomierz kopacz

Różne stanowiska to gwarancja, że każdy znajdzie coś dla siebie i będzie się świetnie bawił. Refleksomierz na wynajem to stół z kolorowymi przyciskami, które podświetlają się w losowy sposób. Zadaniem uczestników jest jak najszybsze wciśnięcie guzików i zdobycie jak największej liczby punktów. Refleksomierz stół do wynajęcia umożliwia rozgrywkę dwóch osób jednocześnie – podobnie jest w przypadku cymbergaja. Siłomierz kopacz na wynajem to doskonałe rozwiązanie na imprezy rodzinne – piłka umieszczona jest na takiej wysokości, że zarówno dziecko i dorosły jest w stanie korzystać z urządzenia.

Retro wynajem na event

Wynajem atrakcji piknikowych

Wynajem atrakcji piknikowych

Prawdziwy powrót do przeszłości – oldschoolowe konsole do wynajęcia z telewizorami kineskopowymi! Dla dzieci była to doskonała okazja, żeby przekonać się, jak wyglądało kiedyś granie na konsoli, a dorośli mieli szansę powrócić do ukochanych aplikacji ze swojego dzieciństwa. Konsole retro do wynajęcia idealnie sprawdzają się na imprezy plenerowe, pikniki, festyny – to atrakcje dla dzieci i dorosłych. W naszej ofercie znajdują się również flippery, automaty arcade, a nawet telefony Nokia 3310 na wynajem z kultową grą Snake! Maszyny z lat 80. i 90. będą świetnym dodatkiem do każdej imprezy w stylu retro games. Atrakcje do wynajęcia przywieziemy w każde miejsce w Polsce: Warszawa,