Automaty do gier retro – wynajem automatów arcade, flippery na imprezę

Retro automaty arcade na wynajem kolejny raz grały pierwsze skrzypce na imprezie! Flipper do wynajęcia także cieszył się ogromnym powodzeniem i zainteresowaniem. VRTeam to nie tylko gogle VR, symulatory VR czy konsole na wynajem, ogólnie wirtualna rzeczywistość. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie najnowszych technologii (jak bieżnia VR do wynajęcia) ale czerpiemy także z przeszłości, umożliwiając naszym Klientom nostalgiczną podróż w czasie. Automat retro arcade czy flipper a obok gogle VR i platforma VR Virtuix Omni? Dla nas wynajem na imprezę sprzętu z różnych epok to żaden problem!

Automaty do gier retro arcade wynajem, flippery do wynajęcia

 

Flipper- pinball na imprezę, wynajem automaty retro arcade

Pinball na imprezę to hit rodem z lat 80 czy 90. Nikt nie przejdzie koło niego obojętnie, srebrna kulka szaleńczo gnająca po stole, przyciąga jak magnes. Flippery, automaty do gry w pinball czy też elektryczny bilard na wynajem jak nazywają je niektórzy, przeżywają drugie życie. Moda na automaty do gier retro arcade nie przemija, wręcz się wzmaga. Nasze automaty do gier arcade i flippery pojawiły się w ofercie właśnie przez zapytania Klientów. Coraz częściej interesowały ich nie tylko gogle VR na wynajem ale właśnie coś innego: konsole retro czy automaty arcade na wynajem. Obserwujemy tęsknotę za latami 80 i 90, którą może ukoić niemal analogowa rozrywka: flippery czy automaty retro do wynajęcia.

Wynajem automatów do gier: automaty retro arcade, flippery na imprezę firmową, na event, na targi, na urodziny

Automaty do gier arcade, retro do wynajęcia to świetny pomysł na imprezę. Flippery przywołują wspomnienia a młodszemu pokoleniu mogą pomóc zrozumieć jak wyglądała rozrywka w latach 80 czy 90. Automaty retro do gier sprawdzą się na imprezę firmową, na targi, na event na świeżym powietrzu a nawet jako zaskakujący pomysł na urodziny. Możemy rozwinąć retro motyw przewodni i dołożyć do tego oldschoolowe konsole: (PS1, Pegasus czy Nintendo). Dla fanów nieoczywistych rozwiązań proponujemy doświadczenie: co przyciągnie więcej chętnych? Automaty do gier retro arcade/ Flipper czy może najnowsze gogle VR Oculus Rift lub HTC Vive? O gustach się nie dyskutuje, dlatego my mamy wszelkie atrakcje, by móc trafić w każde preferencje.

Automaty do gier retro arcade wynajem, flippery do wynajęcia