Konsole retro wynajem na event- najnowszy pomysł na imprezę

Nowy rok… stare konsole? Za nami kolejna realizacja z konsolami retro/ oldschool na wynajem. Konsole retro czyli Pegasus, Nintendo, PS1 wynajem to prawdziwy hit, jeżeli chodzi o pomysł na imprezę. Konsole oldschool cieszą się coraz większym powodzeniem, dlatego postanowiliśmy dodać je do naszej oferty. Taki sprzęt w połączeniu z kineskopowymi telewizorami i topowymi grami dawnych lat przeniesie graczy do czasów młodości a nawet dzieciństwa.

Konsole retro, oldschool na wynajem: Pegasus, Nintendo, Ps1 do wynajęcia

Konsole retro, oldschool na wynajem: Pegasus, Nintendo, Ps1

Konsole retro do wynajęcia to nostalgiczna podróż, przenosząca nas do lat 90. Playstation 1, Nintendo czy Pegasus były wtedy prawdziwym obiektem pożądania, najnowszą technologią. Dziś jako pomysł na event przywołują miłe wspomnienia młodości czy dzieciństwa a młodszych zabierają w obce rejony kineskopowych telewizorów i padów na kable. Do tego kultowe gry takie jak Super Mario Bros czy Tank 1990 i mamy doskonały pomysł na event dla każdego pasjonata oldschoolowej rozrywki.

Pegasus, Nintendo, PS1 wynajem na imprezę

Konsole retro do wynajęcia nadają się na każdą imprezę: na imprezę firmową, na urodziny, na targi. Oldschool przeżywa obecnie rozkwit, tak jak wraca moda na meble z PRL tak i konsole retro na wynajem cieszą się dużą popularnością i zainteresowaniem.  Wyróżnia nas bardzo duży wybór gier, np. na konsolę Pegasus m.in.:

  • Super Mario Bros
  • Tank 1990
  • Contra
  • Excite Bike
  • Mappy
  • Pac-Man
  • Duck Hunt

Konsole retro, oldschool na wynajem: Pegasus, Nintendo, Ps1 do wynajęcia

Konsole retro na wynajem to doskonała alternatywa dla powtarzalnych wszędzie atrakcji, które po kolejnej podobnej imprezie (np. służbowej) mogą już spowszechnieć. Oldschool do wynajęcia paradoksalnie staje się… powiewem świeżości!