Gogle VR na wynajem atrakcją na pikniku Gminy Łomazy

w ten weekend mieliśmy przyjemność udostępnić nasze wirtualne gogle na pikniku w Łomazach. Jak widać zainteresowanych nie brakowało i było tak aż do ostatnich minut tego eventu.

 

Wirtualna rzeczywistość na wynajem

Nasze stanowiska z goglami vr na wynajem wyposażone są wyłącznie w najwyższej klasy sprzęt. Gogle VR HTC Vive i Oculus Rift, na których pracujemy są gwarancją obustronnego zadowolenia ze współpracy.

Gogle VR Oculus Rift i HTC Vive można traktować jako niemalże to samo. Dla osoby, która nie ma na codzień styczności z goglami vr, (a tacy są najcześciej uczestnicy eventów) poza wyglądem zewnętrznym nie ma żadnej różnicy. Jakoś wyświetlanego obrazu zarówno w HTC Vive jak i Oculus Rift to po prostu bardzo wysoki poziom. Dodatkowo kontrolery trzymane w dłoniach sprawiają, że w grze mamy nasze wirtualne ręce, którymi możemy dość dokładnie operować (przyciskać guziki, otwierać różne rzeczy a nawet walczyć na mieczy czy strzelać z łuku)

Gry na vr dobierzemy na każdy event

 

Przez te kilka lat gdy istnieją gogle do wirtualnej rzeczywistości zdążyliśmy nawiązać współpracę z wieloma twórcami i dystrybutorami treści na VR. W związku z tym, na życzenie Klienta,  możemy przygotować indywidualną propozycję gier i aplikacji, która będzie związana z tematyką organizowanej imprezy czy branżą Klienta. Organizowaliśmy już najróżniejsze imprezy tematyczne w wirtualnej rzeczywistości:

  • nurkowanie z rekinami
  • spacer po plantacjach herbaty
  • kosmiczne odyseje
  • świat samurajów
  • bajki 360 z naszego dzieciństwa

… i wiele wiele innych

Wynajmij gogle VR na festyn, piknik, pod namiot

Wynajmij gogle VR na festyn, piknik, pod namiot