Atrakcje na imprezy plenerowe

W naszej ofercie znajdują się pozycje, które idealnie sprawdzą się na pikniki, festyny, imprezy integracyjne i firmowe. Atrakcje na wynajem od VRTEAM uświetnią Twoje wydarzenie oraz zapewnią niesamowitą zabawę uczestnikom.

Gogle VR do wynajęcia

Gogle wirtualnej rzeczywistości na wynajem to urządzenie, które przeniesie Cię do zupełnie nowego wymiaru rozrywki. Bogaty wybór aplikacji to gwarancja, że każdy odnajdzie tutaj coś dla siebie. Setki dostępnych gier możemy dopasować do wielu motywów przewodnich: atrakcje na EURO, piłka nożna, woda, kosmos, taniec, podróże, edukacja, adrenalina, wesołe miasteczko i więcej. Dodatkowe kontrolery w naszych dłoniach sprawiają, że gogle VR na wynajem dają nam możliwość wpływania na otaczające nas wirtualne środowisko.

Atrakcje zręcznościowe na wynajem: piłkarzyki i cymbergaj

Stół do piłkarzyków do wynajęcia to urządzenie, które umożliwia jednoczesną zabawę kilku osób na raz. Dzięki temu piłkarzyki na wynajem to idealne rozwiązanie na imprezy integracyjne, firmowe, pikniki, festyny. Można tu przeprowadzić konkurs na najlepszą drużynę – nasi animatorzy zajmą się przebiegiem turnieju i zapisywaniem wyników. Odrobina rywalizacji zwiększa poziom rozrywki i zachęca ludzi do skorzystania. Cymbergaj na wynajem, określany także jako air hockey do wynajęcia, to kultowe urządzenie znane z nadmorskich wakacji. Dwójka graczy przesuwa po stole z nadmuchem krążek, a za wbicie go do bramki dostajemy punkt. Ta zręcznościowa atrakcja na wynajem to ogromne emocje i super zabawa!

 

Konsole do wynajęcia

Konsole na wynajem w naszej ofercie to szeroki wybór możliwości. Posiadamy zarówno klasyczne gry, gdzie padem sterujemy postacią na ekranie oraz wersję z czujnikiem Kinect do wynajęcia, gdzie nasze ciało staje się kontrolerem. Wynajem konsol to świetna opcja na pikniki, festyny, imprezy integracyjne i firmowe. Dostępne gry umożliwiają rozgrywkę jednej lub kilku osób na raz. Taneczne gry ruchowe to okazja do wspólnej zabawy oraz poruszania się w rytm muzyki. Zadzwoń lub napisz, aby otrzymać indywidualną propozycję atrakcji na Twoje wydarzenie!