Sprzęt 2020-03-23T21:32:40+01:00

Gogle HTC VIVE oraz SAMSUNG Gear VR by OCULUS
Wirtualna Rzeczywistość na wynajem

Wynajmij okulary VR HTC Vive Pro – pierwsze gogle vr wyświetlające obraz w jakości HD. Odkryj świat VR w jeszcze lepszym wydaniu. Są to zdecydowanie najlepsze gogle vr na rynku jeśli chodzi o jakość obrazu. Na tą chwilę pod tym względem gogle VR HTC Vive Pro na wynajem nie mają sobie równych

Gogle HTC VIVE to najwyższa półka jeśli chodzi o gogle wirtualnej rzeczywistości. Wyposażone w stacje śledzące położenie gogli sprawiają, że wirtualna rzeczywistość wydaje się być bardzo realna gdyż odwzorowuje każdy nasz ruch. Dwa kontrolery sprawiają, że w goglach widzimy swoje ręce – możemy podnosić wirtualne przedmioty, strzelać, wspinać się – wszystko jak w rzeczywistości, wszystko jest bardzo realne i niebanalne.

Gogle SAMSUNG Gear VR by OCULUS to najlepiej dopracowane gogle wykorzystujące smartphone’a. Błyskawicznie podążają za ruchem użytkownika przenosząc go w świat wirtualnej rzeczywistości. Zostało do nich wydanych mnóstwo gier i aplikacji. Są proste w obsłudze i świetnie sprawdzają się w miejscach z ograniczoną przestrzenią. Do przeprowadzenia imprezy wystarczy tyle miejsca ile zajmuje obrotowe krzesło biurowe.

Oculus Rift wynajem

Oculus Rift na wynajem to najbardziej popularne gogle do wirtualnej rzeczywistości. Jeśli chodzi o parametry techniczne i jakość obrazu to, wraz z konkurentem HTC VIVE, najwyższa półka wirtualnych okularów dostępna na rynku. Zestaw zawiera bezprzewodowe kontrolery i stacje śledzące ruch. Okulary Oculus do wynajęcia sprostają wymaganiom każdego użytkownika.

PlayStation również wypuściło swoją wersję gogli VR. Do wynajęcia mamy bardzo wygodne okulary wirtualnej rzeczywistości wyświetlające obraz o bardzo wysokiej jakości. Do zestawu zostało wydanych wiele dodatków takich jak pady, pistolety itd. Wirtualne gogle PlayStation VR na wynajem zostały docenione przez najbardziej wymagających graczy a to jest bardzo silne potwierdzenie ich jakości.

PlayStation VR do wynajęcia
Bieżnia VR wynajem

Virtuix Omni na wynajem czyli bieżnia pod gogle VR sprawi, że każdy ruch w świecie rzeczywistym zostanie przeniesiony do świata VR. Od teraz w wirtualnej rzeczywistości biegamy, chodzimy, skaczemy, obracamy się tak samo jak w świecie prawdziwym – wykonując dany ruch. Sprawdź jak wiele wrażeń zapewnia bieżnia VR do wynajęcia.

Symulator samochodowy VR do wynajęcia to najwyższej klasy urządzenie. Świetnie odwzorowuje jazdę samochodem, wstrząsy i przeciążenia. Można połączyć go z wirtualnymi goglami co o stokroć zwiększy pozytywne emocje. Symulator rajdowy na wynajem to świetna atrakcja na targi, konferencje i imprezę firmową.

Symulator wyścigowy na hydraulicznych podnośnikach świetnie oddaje przeciążenia rajdowe. To duża, silna maszyna, która obraca się, szarpie, przechyla i tym samym przyciąga uwagę wszystkich uczestników wydarzenia. Przed kierowcą zamontowany jest 55cio calowy, zakrzywiony telewizor z najlepszej jakości obrazem..

Symulatory VR 9D na ruchomej platformie. Symulatory na podnośnikach mamy dostępne w trzech odsłonach – symulator rajdowy, symulator lotu oraz symulator rollercoaster. Każdy z nich obraca się, przechyla, trzęsie, tym samym odwzorowując przeciążenia. W połączeniu z goglami VR jest to atrakcja na imprezę, która zapewni mnóstwo emocji oraz przyciągnie zainteresowanych grą uczestników.

Symulator lotu VR wynajem na event

Konsola PlayStation 4 i PS3 do wynajęcia to doskonały pomysł na atrakcje na event. Jest to kultowa konsola z bardzo szeroką ofertą gier. Opcji rozrywki jest wiele – tradycyjna z kontrolerami oraz ruchowa przy pomocy technologii MOVE. Wtedy na konsoli PS3 i PS4 na wynajem postacią w grze steruje się wykonując faktyczne ruchy ciała

Konsole Xbox do wynajęcia to świetne uzupełnienie atrakcji na imprezę. Swietnie sprawdzają się jako rozładowywacz kolejki osób oczekujących na swoją kolej do gogli VR. Dodatkowo technologia KINECT sprawia, że do gry angażujemy całe nasze ciało a postacią sterujemy wykonując ruchy ciała.

Pistolet KAT VR do gogli VR HTC Vive – jest to świetny dodatek do strzelanek wypuszczony na gogle wirtualne HTC Vive. Sprawia, że świat wirtualny jest jeszcze bliższy temu realnemu.

Pistolet Farpoint PlayStation Vr – od dziś strzelanki na PlayStation wkroczyły w nowy wymiar rozrywki. Pistolet do PlayStation 4 bardzo sprawia, że gry na VR takie jak Farpoint nie mają sobie równych i momentalnie przenoszą nas w świat gry – gdzie trzymamy “ten sam pistolet” co w realu

Słuchawki to bardzo ważny element stanowiska wirtualnej rzeczywistości. W VRowym świecie  chcemy słuchać i doświadczać jedynie tego co pokazuje nam ten świat. Dlatego ważne jest aby słuchawki skutecznie wygłuszały dźwięki z otoczenia jednocześnie serwując najlepszą jakość dźwięku. Po przetestowaniu dziesiątek różnych słuchawek wybór mógł być tylko jeden – JBL T450 – to naszym zdaniem najlepsze połączenie powyższych wymagań.

Komputer najwyższej klasy to gwarancja bezproblemo przeprowadzonej imprezy. Najnowsze podzespoły, szybki dysk SSD oraz bardzo wydajny procesor i karta graficzna sprawiają, że możemy uruchomić KAŻDĄ grę i aplikację, która została stworzona pod wirtualną rzeczywistość… i nie tylko. Wszystko to zamknięte w modernistycznej obudowie pokazuje, że zwracamy uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły.

Fotele dla graczy to również ważny element stanowiska wirtualnej rzeczywistości. Mają być przede wszystkim wygodne, przyciągać uwagę i wzrok przechodniów a jednocześnie być spójne z charakterem działalności jaką prowadzimy… i takie właśnie są. Dodatkowo metodą prób i błędów skręciliśmy je tak aby potęgowały wrażenia z VR (z lekkością odchylają się w tył gdy np. przyśpieszamy jadąc VR’owym roller coasterem)

Gry na VR to na równi ze sprzętem najważniejsze produkt jaki posiadamy. Na bierząco śledzimy i uzupełniamy naszą bibliotekę o najnowsze, najgorętsze pozycje. Mamy ich już dość dużo i dlatego poświęciliśmy im oddzielną zakładkę.

Sprawdź jakie gry na VR mamy w ofercie!

Sprawdź propozycje gier, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

NASZE GRY