Wirtualna rzeczywistość na wynajem na event

W naszej ofercie znajdują się gogle VR do wynajęcia na imprezę integracyjną, firmową, piknik, festyn, targi, urodziny, przyjęcie komunijne. Posiadamy najlepszy sprzęt na rynku: gogle HTC Vive oraz Oculus na wynajem.

Gogle VR wynajem Warszawa

Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia to atrakcja na event, która zachwyci nawet najbardziej wymagających gości. Okulary VR na wynajem zabiorą uczestników do zupełnie innego wymiaru rozrywki. Siedząc na gamingowym fotelu, możemy w mgnieniu oka przenieść się do Francji, Anglii czy Stanów Zjednoczonych. Obrona zamku przed orkami, wspinaczka na szczyty Alp czy pływanie pod wodą z delfinami? Gogle VR do wynajęcia spełnią wszystkie Twoje marzenia! Wirtualna rzeczywistość na wynajem sprawdzi się idealnie podczas imprez EURO2020 – okulary VR do wynajęcia zapewnią piłkarskie emocje!

Okulary VR do wynajęcia

Gogle VR na wynajem - gry sportowe

Gogle VR na wynajem – gry sportowe

Gogle VR na wynajem to bogactwo gotowych aplikacji, które można dopasować do wielu motywów przewodnich imprez. Hawajskie podróże, zimowa kraina, sport, wesołe miasteczko to tylko nieliczne z naszych propozycji. Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia umożliwia stworzenie spersonalizowanej listy gier, dobranej specjalnie na Twój event. Gogle VR wynajem Warszawa sprawią, że Twoje wydarzenie będzie niezapomnianym przeżyciem dla uczestników. Impreza bez motywu głównego? Żaden problem – gogle VR na wynajem to szeroki wybór aplikacji rozrywkowych, które możemy zmieniać na bieżąco pomiędzy graczami.

Gogle VR wypożyczenie na event

Wirtualna rzeczywistość gogle VR wynajem event

Wirtualna rzeczywistość gogle VR wynajem event

Działamy na terenie całej Polski – gogle VR do wynajęcia dowieziemy w każde miejsce: Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Białystok, Bydgoszcz. Gogle VR na wynajem to atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dodatkowe kontrolery w naszych dłoniach sprawiają, że wirtualna rzeczywistość do wynajęcia pozwala nam na wpływanie na otaczające nas środowisko gry. Pomożemy wybrać odpowiednie gry na podstawie tematyki oraz zainteresowań gości.  Zadzwoń (508 335 229) lub napisz (info@vrteam.pl), aby otrzymać pełną ofertę oraz wycenę dla atrakcji gogle VR na wynajem.