Atrakcje na wynajem na komunię

Okulary wirtualnej rzeczywistości, bieżnia VR, symulator rajdowy, stół do piłkarzyków, airhockey, konsole, atrakcje retro na wynajem i wiele, wiele więcej znajdziesz w ofercie VRTeam na imprezy plenerowe, pikniki, komunię i festyn.

Piłkarzyki, cymbergaj do wynajęcia na przyjęcie komunijne

Stół do piłkarzyków na wynajem to znana wszystkim atrakcja na piknik, festyn czy imprezę plenerową. Jednoczesna rozgrywka kilku osób naraz gwarantuje możliwość wspólnej zabawy. Cymbergaj na wynajem pozwala na grę dwóch lub czterech ludzi jednocześnie. Airhockey do wynajęcia oraz piłkarzyki to doskonałe atrakcje na komunię. Jeśli organizujesz przyjęcie komunijne na świeżym powietrzu, możemy dodatkowo zapewnić namioty ekspresowe na wynajem. Dzięki temu Twoi goście będą mieli bezpieczną i zadaszoną przestrzeń do świetnej rozrywki.

Konsole do wynajęcia, automat arcade do gier na wynajem

Atrakcje dla dzieci - automaty arcade do wynajęcia

Atrakcje dla dzieci – automaty arcade do wynajęcia

Konsole Xbox na wynajem to popularne urządzenia na imprezy rodzinne, plenerowe, pikniki i komunie. Intuicyjna obsługa oraz szeroki wybór aplikacji to ich niewątpliwe zalety. Aby przenieść się trochę w czasie, można skorzystać z naszej oferty retro do wynajęcia. Automat arcade na wynajem to stojące urządzenie do gier, która umożliwia grę dwóch osób jednocześnie w grach kooperacyjnych i rywalizacyjnych. Zadzwoń lub napisz, aby zarezerwować atrakcje na wynajem na Twoje wydarzenie.

Wirtualna rzeczywistość na wynajem: gogle VR, Virtuix Omni, symulator rajdowy

Gogle VR do wynajęcia na komunię

Gogle VR do wynajęcia na komunię

Atrakcje VR do wynajęcia na komunię to strzał w dziesiątkę. Gogle Oculus na wynajem zachwycą zarówno młodszych, jak i starszych uczestników. Bogaty wybór gier sprawi, że każdy odnajdzie tutaj coś dla siebie. Kolejnym etapem wirtualnej zabawy jest bieżnia VR do wynajęcia. Realne kroki mają odwzorowanie w aplikacji. Chodź, biegaj i spaceruj w komputerowej rozgrywce – Virtuix Omni na wynajem spełni najskrytsze marzenia. Symulator rajdowy VR do wynajęcia zabierze gości na popularne tory rajdowe, gdzie w najszybszych samochodach świata będą mogli poczuć się jak zawodowi kierowcy.