Konsole na wynajem do domu

Zmęczony siedzeniem w domu? Poziom nudy przekracza wszelkie granice bezpieczeństwa? Mamy rozwiązanie – konsole do wynajęcia! Zadzwoń do nas dzisiaj i nawet jutro ciesz się nową rozrywką!

Konsola PlayStation 5 do wynajęcia

Gdy zaczynasz się czuć jak księżniczka zamknięta w wieży – każda książka przeczytana dwa razy, każda półka odkurzona, a zlew świeci pustkami, bo wszystkie naczynia pozmywane – VRTEAM przychodzi z odsieczą: konsola PlayStation 4 na wynajem to znakomity sposób na zabicie domowej nudy. Bez wychodzenia z domu przenieś się do piłkarskiego świata i sterując swoją ulubioną drużyną wygrywaj mecz za meczem. A może szybki wyścig na najpopularniejszych torach rajdowych świata? To wszystko jest na wyciągnięcie ręki dzięki PlayStation 5 na wynajem.

Gry ruchowe – konsole na wynajem

Gry ruchowe na konsole - atrakcje na wynajem do domu

Gry ruchowe na konsole – atrakcje na wynajem do domu

Masz dosyć siedzenia na kanapie i chciałbyś się trochę poruszać? Konsole do wynajęcia to idealne rozwiązanie Twoich problemów – specjalna kamera sczytuje ruchy użytkownika i przenosi je do prosto do gry. Nasze ciało staje się swoistym kontrolerem. W ofercie posiadamy gry przygodowe, taneczne, sportowe, zręcznościowe, wyścigowe i wiele więcej. Dodatkową zaletą jest możliwość grania w dwie osoby jednocześnie – nutka rywalizacji tylko zwiększy poziom wspólnej zabawy. To także świetna alternatywa dla zamkniętych siłowni – w końcu w zdrowym ciele zdrowy duch!

Konsole retro do wynajęcia do domu

Konsole retro do wynajęcia

Konsole retro do wynajęcia

W sercu gra Ci muzyka z Mario i tęsknisz za Contrą? Konsole retro na wynajem przeniosą Cię w czasie i umożliwią zagranie w najwspanialsze gry dzieciństwa. Nie masz zielonego pojęcia o co chodzi z Tankami 90 i obroną orzełka? Przekonaj się w takim razie, co było modne w latach 90. i wynajmij konsole Pegasus. Retro wraca do łask nie bez przyczyny – niesamowicie wciągające rozgrywki, ogromna dawka rozrywki i niezapomniane wrażenia to gwarancja dobrze spędzonego czasu. Jedno lub dwuosobowe aplikacje to świetny sposób na domową nudę – do wyboru jest ponad 600 wbudowanych gier.