Sportowe atrakcje eventowe na wynajem

Okres wakacji to wzmożony czas na pikniki, festyny, imprezy plenerowe. Atrakcje do wynajęcia od VRTeam sprawią, że wydarzenie będzie niezapomnianym przeżyciem, a goście będą się świetnie bawić!

Gogle VR do wynajęcia na event

Okulary VR na wynajem to bogaty wybór aplikacji, które możemy dopasować do wielu motywów przewodnich: sport VR (piłka nożna, koszykówka, boks, narciarstwo itp.), podróże, kosmos, nauka, woda, adrenalina (kolejki górskie, wesołe miasteczko VR) i inne. Gogle wirtualnej rzeczywistości do wynajęcia w wersji sportowej to atrakcja, która sprawdzi się na imprezy integracyjne, firmowe, pikniki, festyny, strefy kibica. Działamy na terenie całej Polski: Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Kraków, Białystok.

EURO20 – strefa kibica atrakcje na wynajem

Atrakcje na piłkarski event - bramka do ćwiczeń celności na wynajem

Atrakcje na piłkarski event – bramka do ćwiczeń celności na wynajem

Sportowe emocje związane z nadchodzącymi meczami EURO20 to okazja do stworzenia wyjątkowych stref kibica. Stół do piłkarzyków, bramka celnościowa oraz okulary VR do wynajęcia to stanowiska, które zapewnią doskonałą rozrywkę dla ludzi zainteresowanych piłką nożną. Bramka celnościowa realnych wymiarów to szansa sprawdzenia umiejętności trafiania z rzutu karnego. Specjalny baner wyznacza miejsca, który zawodnik może trafić gola. System punktowy to okazja do przeprowadzenia konkursów, które dodatkowo zwiększą poziom zabawy. Będzie to rywalizacja na miarę piłkarskich rozgrywek EURO2021!

Konsole do wynajęcia

Konsole PlayStation na wynajem – turniej FIFA

Piłkarskie atrakcje na wynajem: ich nieodłącznym elementem jest konsola wraz z kultową grą FIFA. Dwie drużyny walczące ze sobą na boisku sterowane są za pomocą padów przez Uczestników wydarzenia. Jest to możliwość to zorganizowania turnieju w systemie drabinkowym, znanym doskonale właśnie z prawdziwych rozgrywek piłkarskich. Wielokrotnie przeprowadzaliśmy takie realizacje i zawsze okazywały się strzałem w dziesiątkę. Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość email, a przygotujemy dla Ciebie propozycję atrakcji na wynajem na Twój event.