Nurkowanie z rekinami na goglach VR HTC Vive Pro z okazji Sharks Week

Jesteśmy podczas realizacji kilkudniowego eventu z okazji światowego tygodnia rekinów. W związku z tym przygotowaliśmy wiele różnych treści związanych ze światem podwodnym, nurkowaniem i rekinami (tymi przyjaznymi i tymi atakującymi nas). Przy takiej realizacji nie mogło zabraknąć specjalnie przygotowanej na tą realizację klatki do nurkowania.

 

Gogle VR na wynajem – przeżyj atak rekina

Nasza atrakcja eventowa przyciąga bardzo duże zainteresowanie wszystkich uczestników. Na stanowisku postawiona jest klatka do nurkowania, do której wchodzą uczestnicy. Po zamknięciu drzwi klatki włączamy grę VR. Na początku jest spokojnie, jest to nasza pierwsze misja podwodna, klatka jest bardzo powoli opuszczana w głębię oceanu a my możemy podziwiać żyjące tam zwierzęta. Po nieco dłuższej chwili klatka jest już na tyle nisko, że robi się coraz ciemniej a ku naszej klatce nadpływa coś dużego….

Świat podwodny  gogle VR HTC Vive Pro

Świat podwodny gogle VR HTC Vive Pro

Wynajmij gogle vr HTC Vive Pro

Wynajem vr HTC Vive Pro najlepsze gogle vr

Wynajem vr HTC Vive Pro najlepsze gogle vr

Okulary vr na wynajem HTC Vive Pro to najnowszy produkt na rynku wirtualnej rzeczywistości. Są to pierwsze gogle VR wyświetlające obraz w jakości HD. Na chwilę obecną są to zdecydowanie najlepsze gogle VR – HTC Vive Pro. Wypożycz je na swój event i przekonaj się. HTC Vive Pro są kompatybilne z każdą grą wydaną na ich poprzednika HTC Vive.

HTC Vive Pro – zupełnie nowa jakość obrazu w wirtualnej rzeczywistości. Różnica jest naprawdę wyraźna. Poprawiona została ostrość obrazu i jego jakość. Do środka HTC Vive Pro zostały zamontowane wyświetlacze nowej generacji dzięki, którym znacznie zwiększono ilość pikseli. Dodatkowym atutem gogli HTC Vive Pro jest wygodne mocowanie na głowie – audio strap ze słuchawkami.

 


Wynajmuj gogle VR HTC Vive Pro na swój event – najlepsze gogle VR!