Gogle VR do wynajęcia na event w galerii handlowej

Gogle VR wynajem na event w galerii handlowej

Gogle VR do wynajęcia to świetny sposób na zwiększenie atrakcyjności eventu i przyciągnięcie ludzi. Ostatnio mieliśmy przyjemność gościć w jednej z pruszkowskich galerii handlowych, gdzie nasze gogle VR na wynajem umilały czas szczególnie najmłodszym odwiedzającym. Nasze gogle VR z profesjonalnie przygotowanymi stanowiskami wzbudzały duże zainteresowanie i ciekawość gości.

Gogle VR – wynajem na Twój event

Gogle VR wynajem na event w galerii handlowej

Gogle VR do wynajęcia na event to główny produkt w naszej ofercie. Wirtualna rzeczywistość na wynajem to doskonały pomysł na imprezę każdego typu. Korzystamy tylko z najwyższej jakości sprzętu, dającego gwarancję niesamowitych doznań. Nasze gogle VR do wynajęcia to gogle HTC Vive, Oculus Rift i telefonowe gogle VR Samsung Gear. Dokładamy wszelkich starań, by sprzęt spełnił wszystkie oczekiwania naszych klientów. Gogle VR na wynajem doskonale sprawdzą się na targi, na konferencję, na imprezę firmową, na dni kariery czy na piknik i inne plenerowe wydarzenia. Gogle VR do wynajęcia to sprawdzony sposób na świetną zabawę dla dzieci i dorosłych. Można grać samemu lub wziąć udział w konkursach jakie przygotowujemy i przeprowadzamy specjalnie na życzenie klienta.

Gogle VR do wynajęcia – najlepszy pomysł na imprezę

Gogle VR do wynajęcia to pomysł na event który nie zawodzi. Dzięki niezliczonym grom i aplikacjom jakimi dysponujemy, dopasowujemy ofertę do motywu przewodniego imprezy lub zapewniamy taką rozrywkę jaką zaplanował nasz klient. Możemy nawet stworzyć autorską aplikację lub film 360. Możliwości jakie dają gogle VR na wynajem są niemal nieograniczone! Strzelanki, wyścigi, pływanie z rekinami, różnego rodzaju sporty, zwiedzanie dalekich krain a nawet lot w kosmos… moglibyśmy tak wymieniać bez końca. Podsumowując: gogle VR na wynajem to strzał w dziesiątkę na każdy event. Mogą służyć rozrywce, być użyte na szkoleniach czy jako narzędzie marketingowe. Gogle VR sprawią, że wydarzenie nabierze niepowtarzalnego charakteru a uczestnicy zapamiętają je na długi czas.

Gogle VR wynajem na event w galerii handlowej