Atrakcje na piknik do wynajęcia

Sezon piknikowy na świeżym powietrzu rozkręcił się na dobre. Piknik to event na którym trzeba się wyróżnić, by zostać zauważonym w tłumie. Nasze atrakcje na pinik do wynajęcia to gwarantują! Gogle VR, symulator rajdowy VR, symulator wyścigowy 4DOF i oczywiście bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem to pewność, że zabawa będzie naprawdę świetna a piknik udany.

Gogle VR do wynajęcia na piknik

Pomysł na atrakcje na świąteczną imprezę firmową

Pomysł na piknik

Wirtualna rzeczywistość na wynajem bazuje na goglach VR. Żeby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, korzystamy ze sprzętu najwyższej jakości: gogle VR HTC Vive lub gogle VR Oculus Rift do wynajęcia to świetny sposób na miłe spędzenie czasu na pikniku. Mnogość gier i aplikacji jakie mamy do dyspozycji na gogle VR, to gwarancja, że każdy znajdzie na nich coś dla siebie. Możemy dopasować grę specjalnie do motywu przewodniego imprezy na jakiej będą wykorzystywane, tworząc spójną całość, która wywrze niezapomniane wrażenie na uczestnikach.

Symulator rajdowy VR i symulator wyścigowy do wynajęcia na piknik

Symulator rajdowy VR na pinik

Adrenalina i silne emocje to synonimy naszych symulatorów wyścigowych na wynajem. Do wyboru mamy symulator wyścigowy VR, lub symulator rajdowy na podnośnikach- obie maszyny zachwycą przeżyciami jakie oferują. Symulator wyścigowy VR do wynajęcia bazuje na goglach VR. W połączeniu ze sportowym kubełkowym fotelem, kierownicą, pedałami i drążkiem zmiany biegów symulator rajdowy VR przeniesie gracza na najbardziej znane tory świata i pozwoli poprowadzić najdroższe, najszybsze i najbardziej prestiżowe auta świata. Dla fanów bardziej tradycyjnych, choć nie mniej emocjonujących rozwiązań mamy symulator wyścigowy 4DOF do wynajęcia. To spektakularna machina, która przyciąga wzrok z daleka. Fotel kierowcy jest umiejscowiony na hydraulicznych podnośnikach około metra nad ziemią. Podczas jazdy fotel zachowuje się jak w prawdziwej wyścigówce- reaguje tak jak kierowca nim zarządzi- przygotujcie się na szarpanie, gwałtowne hamowanie i poczucie na własnej skórze każdego wyboju na trasie. Symulator rajdowy na wynajem do adrenalina w czystej postaci!

Atrakcje na piknik

Atrakcje na piknik

Bieżnia VR Virtuix Omni do wynajęcia na piknik

Bieżnia VR do wynajęcia na piknik

Bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem to najwyższa półka Wirtualnej Rzeczywistości i najbardziej prestiżowa atrakcja w naszej ofercie. Na piknik sprawdzi się doskonale! Nikt nie przechodzi obojętnie obok platformy VR do wynajęcia. Bieżnia VR Virtuix Omni angażuje w zabawę całe ciało- od stóp do głów. Na nogi gracz zakłada specjalne buty z czujnikami o niskim współczynniku tarcia, które są kompatybilne z wysoko zaawansowaną misą, która określa pole gry. Do tego gogle VR z kontrolerami na ręce i w całości przenosimy gracza do magicznego świata wirtualnej rzeczywistości. Bieżnia VR do wynajęcia to 100% pewności, że piknik odniesie wielki sukces a goście długo będą wspominać emocje i zabawę jaką dała im platforma VR.