Wirtualna rzeczywistość na event

W zeszłym tygodniu odbyło się otwarcie biura po pandemii w jednej z warszawskich firm. Dla pracowników zostały przygotowane przeróżne atrakcje eventowe do wynajęcia, a jedną z nich były nasze gogle VR!

Okulary VR do wynajęcia

Gogle VR wynajem na event

Gogle VR wynajem na event

Gogle HTC Vive na wynajem na imprezę okazały się strzałem w dziesiątkę. Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia umożliwiła gościom podróżowanie dookoła świata, sprawdzenie lęku wysokości, pływanie pod wodą z delfinami, a nawet symulator roller coastera! Bogaty wybór aplikacji to gwarancja, że gogle VR wynajem to stanowisko dla każdego. Zwolennicy spokojniejszych wrażeń zwiedzali ciekawe miejsca na Ziemi (i nie tylko!), a fani ekstremalnych przeżyć wybrali przejażdżkę kolejką górską. Z pomocą naszego wyszkolonego animatora zabawa przebiega bezproblemowo, a uczestnicy mają profesjonalnego przewodnika i wiedzą doskonale, jak poruszać się w wirtualnym świecie.

Gogle wirtualnej rzeczywistości wynajem

Wirtualna rzeczywistość wynajem

Wirtualna rzeczywistość wynajem

W naszej ofercie znajdują się także gogle VR Oculus Rift do wynajęcia. Proponowane przez nas atrakcje VR na imprezę charakteryzują się wysoką jakością obrazu, przestrzennym dźwiękiem oraz obecnością kontrolerów. Te dodatkowe “dłonie” umożliwiają realny wpływ na otaczające nas wirtualne środowisko gry. Dzięki nim gogle VR na wynajem to nie tylko filmy i animacje, ale pełne emocji aplikacje, które pozostawiają niezapomniane wrażenia. Strzelanie z łuku, walka na miecze, gry zręcznościowe, sportowe, wspinaczka? Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia na event to spełnienie wielu najskrytszych marzeń! Gogle VR na wynajem dostarczymy do każdej miejscowości: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Białystok, Łódź, Lublin, Poznań, Wrocław, Katowice.

Bieżnia VR Virtuix Omni wynajem

Bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem

Bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem

Zanurz się jeszcze bardziej w wirtualnym świecie dzięki wynalazkom współczesnej technologii – przedstawiamy Wam niesamowite urządzenie bieżnia Virtuix Omni do wynajęcia. Ta specjalna platforma przenosi każdy wykonany na niej krok do świata gry. Bieżnia VR wynajem na imprezę utrzymuje człowieka w bezpiecznej pozycji, jednocześnie umożliwiając mu poruszanie się w dowolnym kierunku. Dedykowane obuwie wyposażone jest w ślizgacze na podeszwach, dzięki czemu bieganie, chodzenie i spacerowanie w wirtualnej rzeczywistości jest bardzo łatwą czynnością. Bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem sprawdzi się zarówno na eventy dla dzieci i dorosłych – jej wysokość można błyskawicznie dopasować do wzrostu gracza. Napisz do nas (info@vrteam.pl) lub zadzwoń (tel: 508 335 229), a my przedstawimy Ci najlepsze atrakcje VR do wynajęcia na imprezę.