Zimowe atrakcje do wynajęcia

Atrakcje na ferie zimowe na wynajem: w ofercie znajdują się między innymi symulator snowboardu i nart. Ostatnio zabraliśmy je na imprezę firmową w Trójmieście, gdzie oczarowały uczestników. Z artykułu możecie dowiedzieć się więcej na temat naszej propozycji “Atrakcje na zimowe wydarzenia”.

Symulator snowboardu do wynajęcia

Symulator snowboardu wynajem

Symulator snowboardu wynajem

Symulator snowboardu na wynajem zrobił furorę na ostatniej realizacji w Gdańsku. Goście mieli okazję spróbować swoich sił na snowboardzie – w mgnieniu oka znad morza zabraliśmy ich na górskie szczyty. Symulator sportów zimowych do wynajęcia składa się z konsoli Nintendo Wii i specjalnej deski, która przenosi ruchy gracza prosto do aplikacji. Zimowe atrakcje do wynajęcia sprawdzą się na imprezy firmowe, integracyjne, ferie, targi, konferencje. Dowieziemy je w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Poznań, Sopot, Kraków, Katowice, Wrocław, Łódź, Lublin, Białystok.

Symulator nart wynajem

Symulator nart wynajem

Symulator nart wynajem

Symulator nart do wynajęcia na ferie zimowe to idealna atrakcja dla dzieci i dorosłych. Przenosząc ciężar ciała na desce balansowej w prawą i lewą stronę sterujemy postacią na ekranie. Odbywa się to na bardzo podobnej zasadzie jak prawdziwa jazda na nartach. Symulator nart na wynajem jest bardzo intuicyjny w użyciu – bez problemów korzystają z niego nawet najmłodsi uczestnicy wydarzeń. Jazda na nartach na imprezie bez potrzeby podróżowania w góry tylko z naszymi atrakcjami do wynajęcia!

Gogle VR zimowe gry

Gogle VR wynajem na imprezy zimowe

Gogle VR wynajem na imprezy zimowe

Atrakcje zimowe do wynajęcia w naszej ofercie to nie tylko symulator snowboardu i nart. Posiadamy także gogle VR na wynajem z bogatą biblioteką aplikacji, które błyskawicznie możemy zmieniać pomiędzy graczami. W zimowej tematyce proponujemy m.in.:

  • bitwa na śnieżki
  • skoki narciarskie
  • jazda na nartach
  • symulator rollercoastera
  • biathlon VR
  • przejażdżka saniami świętego Mikołaja
  • bajki dla dzieci

Napisz do nas (info@vrteam.pl) lub zadzwoń (508 335 229) aby otrzymać propozycję wynajmu stanowisk eventowych z motywem przewodnim “zima”.