Gogle VR – wynajem na event firmowy

Gogle VR do wynajęcia to świetny pomysł na event, także odbywający się w siedzibie firmy. Taka sytuacja miała miejsce w zeszłym tygodniu, kiedy nasze gogle VR na wynajem umilały czas pracownikom bezpośrednio… na hali produkcyjnej! Gogle VR sprawdzą się doskonale w każdej sytuacji i w każdym miejscu. Wystarczy trochę wolnej przestrzeni i magazyn zamienia się w tropikalną dżunglę, kosmos, dno oceanu, wielki kanion… możemy tak wymieniać bez końca. Wirtualna rzeczywistość na wynajem jest dostępna dla każdego i w każdych warunkach. Potrzebujemy tylko dostępu do prądu 😉

Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia- gogle VR na imprezę

Gogle VR – wynajem

Wirtualna Rzeczywistość oferuje nieograniczone możliwości, doskonale sprawdzi się zarówno na imprezę firmową jak i np. na piknik, na konferencję, na targi czy na szkolenie. Używamy tylko najlepszego sprzętu- gogle jakie proponujemy to gogle VR HTC Vive i Oculus Rift. Oprócz tego posiadamy także telefonowe gogle VR- Samsung Gear, które są świetnym rozwiązaniem kiedy na evencie jest bardzo wielu ludzi lub mamy ograniczoną przestrzeń. Jeżeli chodzi o gogle VR HTC i Oculus to najwyższa półka, bazują na specjalnych gamingowych komputerach o bardzo wysokich parametrach i doskonałych kartach graficznych. Do tego każde z nich są wyposażone w kontrolery, zamieniające się w trakcie gry w nasze wirtualne ręce oraz stacje śledzące ruch i przenoszące go do gry. Gogle VR do wynajęcia sprawdzą się na każdym wydarzeniu!

Gogle VR na wynajem- poznaj niesamowity świat Wirtualnej Rzeczywistości

Gogle VR- wynajem

Gogle VR do wynajęcia sprawdzą się na każde wydarzenie dzięki mnogości dostępnych aplikacji. Oprócz gotowych gier mamy do dyspozycji niezliczoną ilość filmików 360 i aplikacji na każdą okazję i temat. Możemy dopasować odpowiednie do motywu przewodniego imprezy, do branży klienta, planów firmy na przyszłość czy wyznawanych przez nią wartości. Gdyby zdarzyło się, że nie będziemy mieć odpowiedniej aplikacji na gogle VR do wynajęcia, możemy stworzyć autorską, szytą na miarę. Właśnie takie detale sprawiają, że gogle VR na wynajem podbijają rynek eventowy! Zanurkuj z rekinami, poleć w kosmos, sprawdź czy przetrwasz apokalipsę zombie, spróbuj swoich sił w nowych sportach- to i wiele więcej zaoferuje Ci tylko Wirtualna Rzeczywistość na wynajem- gogle VR.