Symulatory rajdowe do wynajęcia: symulator rajdowy VR i symulator wyścigowy VR 3DOF

Symulatory rajdowe do wynajęcia cieszą się dużym powodzeniem w naszej ofercie. Proponujemy symulator rajdowy VR do wynajęcia w wersji klasycznej oraz niesamowity, ruchomy symulator rajdowy VR 3DOF na event. Zarówno symulator rajdowy VR jak i ruchomy symulator VR na platformie sprawdzą się na każde wydarzenie: na imprezę firmową, na targi, na konferencję czy nawet jako atrakcje na wigilię firmową. To pomysł na imprezę zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Symulator rajdowy VR- wynajem na event

Symulator rajdowy VR – wynajem na event

Symulator rajdowy VR do wynajęcia to doskonała rozrywka dla miłośników prędkości. Kubełkowy fotel, sportowa kierownica, pedały i drążek zmiany biegów dodają realizmu. Symulator wyścigowy VR w jednaj chwili przeniesie gości na najbardziej znane tory rajdowe świata, za kierownicą najszybszych aut. Symulator rajdowy VR jak nazwa wskazuje bazuje na goglach VR. To właśnie okulary VR tworzą atmosferę jak na prawdziwej trasie. Symulator jazdy VR do wynajęcia to także doskonały pomysł na konkurs na imprezie, uczestnicy mogą się sprawdzić co dodatkowo podnosi adrenalinę i dodaje nutę zdrowej, sportowej rywalizacji.

Ruchomy symulator VR do wynajęcia na imprezę

Ruchomy symulator wyścigowy VR na imprezę do wynajęcia

Symulator rajdowy VR na ruchomej platformie do wynajęcia to imponujący sprzęt, perfekcyjnie pokazujący możliwości jakie oferuje wirtualna rzeczywistość na wynajem na event. Ruchomy symulator VR 3DOF to maszyna bazująca na ruchomej platformie. Dzięki niej gracz może na własnej skórze odczuć pełnię doznań jakie przeżywa profesjonalny kierowca rajdowy. Czuć wszystkie przeciążenia, zakręty, gwałtowne hamowanie czy przyspieszenie. Symulator VR na ruchomej platformie, czy też symulator VR 3DOF to adrenalina w czystej postaci, gwarancja emocji dla uczestników. Poza tym ruchomy symulator VR to sprzętu obok którego nie da się przejść obojętnie, natychmiast przyciąga wzrok każdego. Jest utrzymany w odcieniach czerwieni i ma spojler. Swoich możliwości może spróbować każdy, nie wymagamy prawa jazdy czy nawet ukończonych 18 lat 😉 Wynajmij na event symulator rajdowy VR 3DOF i ciesz się niesamowitymi doznaniami.