Rzutki do wynajęcia, piłkarzyki, automaty arcade, flipper- impreza firmowa i retro atrakcje

Za nami kolejna impreza firmowa, na której retro atrakcje na wynajem zrobiły prawdziwą furorę. Dart czyli rzutki do wynajęcia, piłkarzyki, automaty arcade i flippery do wynajęcia podbiły serca uczestników i sprawiły, że event odniósł spektakularny sukces. Atrakcje retro są jedną z najczęściej wybieranych opcji na imprezę firmową z naszej oferty.

Dart – rzutki do wynajęcia na event

Dart do wynajęcia, rzutki na wynajem na imprezę firmową

Dart na wynajem, nazywany także rzutkami wraca na eventowy szczyt. Ta bardzo popularna niegdyś atrakcja na imprezę była w latach 90 obowiązkowym wyposażeniem każdego pubu czy baru. Dziś obserwujemy znaczny wzrost zainteresowania, dart do wynajęcia coraz częściej pojawia się w zapytaniach naszych klientów. Na ostatniej imprezie firmowej także cieszył się bardzo dużą popularnością. Dart na wynajem, czy też rzutki, to atrakcja na event angażująca kilku graczy, świetnie sprawdzi się w konkursach i turniejach. Dart do wynajęcia pozwala sprawdzić celność i precyzję graczy. Rzutki to świetny pomysł na imprezę firmową, na integrację, na piknik czy na urodziny.

Piłkarzyki na wynajem na imprezę firmową

Piłkarzyki na wynajem na imprezę firmową

Piłkarzyki do wynajęcia to ponadczasowa klasyka na event. Piłkarzyki na wynajem angażują jednocześnie kilka osób, które grają w drużynach. To świetna atrakcja na imprezę przede wszystkim dla męskich grup, jednak doskonale bawią się przy niej także dzieci. Piłkarzyki do wynajęcia zapewniają gwarantują niesamowite emocje, prowokują do rywalizacji i pozwalają pochwalić się szybkością i precyzją. Wynajmując piłkarzyki na swój event, można być pewnym, że ustawią się do nich długie kolejki. To prosty i znany ale wciąż bardzo angażujący pomysł na imprezę.

Flippery i automaty arcade do wynajęcia na event

Flipper do wynajęcia

Automaty arcade do wynajęcia i flippery na wynajem zawsze robią wrażenie. Na imprezę firmową, na targi, na konferencję, na piknik- nieważne na jaki event, sprawdzą się wszędzie. Automaty do gier arcade i flippery do wynajęcia przyciągają wzrok a wielu także wspomnienia. To symbole lat 80 i 90. Teraz można wynająć je na event i cofnąć się te dekady wstecz. Automaty arcade do gry to symbol, tak jak Donkey Kong czy Pacman, w które można na nich zagrać. Flipper na wynajem jest prostszą konstrukcją, podobnie jak piłkarzyki do wynajęcia wymaga szybkości i refleksu. Bez względu na to, na które atrakcje do wynajęcia się zdecydujecie: dart na wynajem, piłkarzyki do wynajęcia, flipper czy automaty arcade, sprawią, że event zostanie zapamiętany na długo a uczestnicy dostaną potężną dawkę rozrywki.

Piłkarzyki na wynajem na imprezę