Nasz symulator wyścigowy VR atrakcją na firmowej imprezie

Różnego rodzaju symulatory podbijają ostatnio rynek atrakcji eventowych. Nasz Symulator samochodu z rozszerzeniem do wirtualnej rzeczywistości świetnie spisał się jako pomysł na imprezę firmową jednej z firm ubezpieczeniowych.

 

Symulator rajdowy VR

Nasz sprzęt to towar z najwyższej półki. Profesjonalna kierownica TrustMaster T500RS w połączeniu z solidnie wykonanym  stanowiskiem rajdowym oraz goglami VR to przepis na nieustające kolejki przy najbardziej popularnej atrakcji na evencie.

Symulator złożony jest z kilku części:

  • STALOWA KONSTRUKCJA – symulatora VR zapewnia stabilność i solidność wykonania. Dodatkowo stylowe wykończenie fotela dostarcza tej atrakcji prestiżu i elegancji
  • NAJLEPSZA KIEROWNICA – na rynku można znaleźć wiele różnych kierownic. My zdecydowaliśmy się na TrustMaster T500 RS. Ta kierownica do kier bardzo dobrze odwzorowuje przeciążenia i szarpnięcia samochodu. Bezszczotkowe siłowniki zapewniają jej cichą pracę na najwyższym poziomie jakości.
  • WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ – nasz symulator wyścigów można połączyć z goglami VR. Wtedy możemy dosłownie przenieść się do samochodu wyścigowego, poczuć te emocje i adrenalinę. To zawsze przekłada się na SUPER EMOCJE podczas eventu
  • BRANDING TWOJEJ FIRMY – nasz symulator auta do grania możemy obrandować wybranym przez Ciebie logo.

Wirtualna rzeczywistość wynajem Warszawa

Do symulatorów VR wykorzystujemy gogle najwyższej klasy. Dlatego podczas naszych realizacji możemy przetestować takie gogle VR jak HTC Vive, Oculus Rift, PlayStation VR oraz Samsung Gear na wynajem.

Wirtualna Rzeczywistość wynajem Warszawa to możliwość przeniesienia się do wybranego świata. Mogą to być wyścigi, może być wspinaczka górska, skok na bungee czy zwiedzanie każdego miejsca na Ziemi. Gry i aplikacje na VR to możliwość spełnienia Twoich marzeń oraz możliwość zachęcenia ludzi aby odwiedzili Twoje stoisko na targach czy konferencji.

Atrakcje na event - symulator wyścigowy F1 do wynajęcia

Atrakcje na event – symulator wyścigowy F1 do wynajęcia