Atrakcje retro do wynajęcia

Zapewnimy najlepszą zabawę na każde retro party: konsole z telewizorami kineskopowymi, automaty arcade, flippery, a nawet darty i piłkarzyki stołowe. Na ostatniej realizacji na Mazurach głównymi atrakcjami były stojące maszyny do starych gier oraz automaty pinball do wynajęcia. Prawdziwa podróż w przeszłość z naszymi atrakcjami retro na wynajem!

Pinball wynajem

Flipper wynajem na event

Flipper wynajem na event

Flippery do wynajęcia to strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o imprezy retro. Te maszyny przyciągają wzrok oraz uwagę uczestników swoim niesamowitym wyglądem, sygnałami świetlnymi oraz dźwiękowymi. Uruchamiają się one w różnych momentach rozgrywki, co sprawia, że każda gra jest zupełnie nowym przeżyciem. Wynajem flipperów na event to znakomita okazja do przeprowadzenia turnieju na najbardziej zręcznego zawodnika. Nutka rywalizacji tylko zachęci gości do skorzystania z urządzenia – tak właśnie było na imprezie integracyjnej na Mazurach.

Automaty arcade na wynajem

Automat arcade wynajem

Automat arcade wynajem

Stare gry na event to możliwość zabrania ludzi prosto w przeszłość. PacMan, Mario, Donkey Kong, Street Fighter i wiele innych tytułów jest na wyciągnięcie ręki dzięki naszej maszynie: automat arcade do wynajęcia. To stojące urządzenie retro umożliwia jedno- lub dwuosobową rozgrywkę jednocześnie. Ponad 600 tytułów do wyboru to gwarancja, że każdy odnajdzie coś tutaj dla siebie. Uczestnicy ostatniego wydarzenia bawili się świetnie za sprawą atrakcji do wynajęcia od VRTeam. Automat arcade na wynajem sprawdzi się na imprezy integracyjne, firmowe, targi, konferencje, pikniki, festyny.

Retro party wynajem atrakcji

Atrakcje eventowe na wynajem - impreza retro

Atrakcje eventowe na wynajem – impreza retro

Wynajem atrakcji retro na event – w naszej ofercie znajdziesz wszystkie najciekawsze urządzenia. To bardzo ułatwia logistykę podczas planowania wydarzenia. Konsole retro, automaty arcade, flippery na wynajem i wiele innych stanowisk dowieziemy do każdej miejscowości w Polsce. Warszawa, Poznań, Białystok, Łódź, Kraków, Katowice, Wrocław – żadne odległości nam nie straszne. Zadzwoń (508 335 229) lub napisz wiadomość (info@vrteam.pl), a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję atrakcji na imprezę: “retro na wynajem“.