Piłkarzyki, cymbergaj, dart- atrakcje retro do wynajęcia na event

W ofercie VR Team mamy bardzo wiele atrakcji na event- gogle VR do wynajęcia, symulatory, bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem ale także “klasyczne” propozycje nie bazujące na wirtualnej rzeczywistości. Dla fanów takich rozwiązań mamy piłkarzyki, cymbergaj. dart do wynajęcia, konsole retro, bramkę piłkarską do ćwiczenia celności, automaty arcade, flippery i wiele innych. Dopasujemy atrakcję do rodzaju czy motywu przewodniego imprezy. Nasze atrakcje świetnie sprawdzają się na każdy event: na piknik, na imprezę firmową, na konferencję, na tagi itp.

Piłkarzyki na wynajem

Piłkarzyki na wynajem

Piłkarzyki do wynajęcia to atrakcja na event, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Piłkarzyki stały się kultową rozrywką, zdobywając serca graczy prostotą i możliwością rozgrywania wielogodzinnych turniejów. Piłkarzyki na wynajem to świetna propozycja zwłaszcza na imprezę firmową- można zorganizować konkursy i wyłonić wewnętrznych mistrzów gry. Piłkarzyki to emocje i nuta rywalizacji, jednocześnie angażująca nawet 4 uczestników.

Cymbergaj na wynajem

Cymbergaj na wynajem

Cymbergaj do wynajęcia to kolejna atrakcja, która urosła do rangi kultowej. Charakterystyczny dźwięk krążka odbijającego się od specjalnego stołu, od razu przywodzi na myśl nadmorskie wesołe miasteczka czy puby z lat 90. Cymbergaj na wynajem to potoczna, choć błędna nazwa- tak naprawdę cymbergaj to Air Hockey. Wynika to z budowy stołu, który pokryty jest otworami przez które wydmuchiwane jest powietrze, tworząc przy tym swoistą poduszkę powietrzną. Cymbergaj do wynajęcia na imprezę to zabawa wymagająca od graczy refleksu, szybkości i zręczności.

Dart na wynajem

Dart do wynajęcia wraca do gry, rozrywka zarezerwowana dla klubów bilardowych i pubów, staje się coraz popularniejsza na imprezy. Dart na wynajem to szybka, lekka rozrywka wymagająca dokładności, precyzji i dobrego oka. Dart, nazywany też rzutkami, jest wyjątkowo popularny w Wielkiej Brytanii i Irlandii ale doskonale sprawdzi się na event na naszym, rodzimym podwórku. Dart do wynajęcia zapewnia rozrywkę kilku graczom na raz, można rozgrywać turnieje, dzięki czemu świetnie sprawdza się na imprezę firmową. To klasyczna rozrywka, zaliczająca się powoli do retro atrakcji do wynajęcia.