Retro event: automaty arcade, konsole retro i stanowiska do gry w kultową grę SNAKE na wynajem

Retro atrakcje do wynajęcia na event przeżywają ostatnio prawdziwy renesans i są najbardziej obleganym sprzętem w naszej ofercie. Na ostatnim wydarzeniu, czas gości uprzyjemniały automaty arcade na wynajem, konsole retro i nowość- stanowisko do gry w SNAKE na oryginalnych, kultowych telefonach Nokia 3310! Dokładamy wszelkich starań, by pomysł na event naszych klientów stał się jak najbardziej udany, dzięki atrakcjom od VR Team. Dzisiejsza relacja prosto z wiślanej barki!

Automaty do gry arcade – wynajem na imprezę

Automaty arcade do wynajęcia

Automaty arcade na wynajem na event podbijają serca uczestników. Dla wielu młodych graczy, to pierwsza okazja w życiu, by pobawić się na tak oldschoolowym sprzęcie. Automaty do gry arcade do wynajęcia były hitem lat 80 i 90 w każdym salonie gier czy szanującym się pubie. Po skoku technologicznym, wyparte przez gry wideo, komputerowe aż do Wirtualnej Rzeczywistości, wyszły z lamusa. Dzięki temu skokowi popularności, automaty arcade do gry na wynajem mogą znów cieszyć szerokie rzesze graczy i zapewniać im ogromną dawkę zabawy i emocji. To właśnie na nie powstał legendarny Donkey Kong czy PacMan. Automaty arcade do wynajęcia na event sprawią, że na długo pozostanie w pamięci uczestników, bez względu na wiek.

Stanowiska z oryginalnymi telefonami Nokia 3310 i grą SNAKE do wynajęcia

Stanowiska do gry SNAKE do wynajęcia

Nikomu urodzonemu w latach 90 lub wcześniej nie trzeba jej przedstawiać – na salony wraca kultowa, niezniszczalna Nokia 3310 z grą SNAKE! Stanowiska do gry w SNAKE do wynajęcia zrobiły furorę. Na imprezie były dzieci, które nigdy wcześniej nie miały okazji pograć na telefonie z klawiszami! 😉 Nokia 3310 zasłynęła niezawodnością, wytrzymałością i baterią trzymającą tydzień. Nam udało się zdobyć te cuda i dzięki temu nasi uczestnicy mogą cofnąć się kilkanaście lat wstecz i także stanąć w szranki. Stanowisko do gry w SNAKE do wynajęcia to niesamowity pomysł na event!

Konsole retro do wynajęcia na event

Stanowisko do gry w SNAKE do wynajęcia

Retro konsole do wynajęcia to podstawa każdego eventu w oldschoolowym klimacie. Mamy oryginalne konsole retro na wynajem z lat 80 i 90: Atari, Pegasus, PlayStation 1, Amiga, Sega, Nintendo Wii z całą masą gier. Retro konsole do wynajęcia sprawdzą się na każdą imprezę- dla tych, którzy grali w nie 2-3 dekady temu to nostalgiczna podróż do lat młodości czy dzieciństwa, dla najmłodszych graczy to niepowtarzalna okazja żeby zobaczyć czym bawili się ich rodzice. Oldschoolowe konsole retro na wynajem łączymy oczywiście z kineskopowymi telewizorami, zachowujemy spójność naszego sprzętu. Żadna impreza retro nie może obyć się bez konsoli retro do wynajęcia!

Retro konsole na wynajem