Retro automaty arcade do wynajęcia i fotobudka- atrakcje na event

Atrakcje retro do wynajęcia na event cieszą się niesłabnącą popularnością w naszej ofercie. Coraz częściej wybierane są retro automaty arcade do gry. To świetna propozycja dla każdego, bez względu na wiek czy płeć zapewniają doskonałą zabawę. Automaty arcade na wynajem to pomysł na event każdego rodzaju: na imprezę firmową, na konferencję, na piknik czy nawet… na wesele! Doskonale sprawdzają się w zestawieniu z fotobudką do wynajęcia- obie atrakcje są proste i nie wymagają dużo miejsca, co jest bardzo istotnym czynnikiem np. na targi.

Atrakcje retro do wynajęcia- automaty do gry arcade

Automaty arcade na wynajem, retro atrakcje na event

Tak zwana “złota era gier arcade” to lata 80. Ta nazwa absolutnie nie jest użyta na wyrost, automaty arcade do gry były wtedy tak popularne, że można było spotkać je nawet w… zakładach pogrzebowych w Stanach Zjednoczonych. Na naszym rodzimym podwórku oczywiście nie były aż tak rozpowszechnione, jednak każdy salon gier bazował właśnie na nich. Automaty arcade do gry na wynajem wróciły obecnie z wielką siłą i stanowią kor retro atrakcji na event. W zależności od procesora, automaty arcade do gry wyposażone są w kilka, kilkanaście, kilkaset czy nawet powyżej tysiąca gier! To sprawia, że automaty arcade na wynajem sprawdzą się na każdą imprezę. Przyciągają już samym designem, są nowością dla dzieci i młodzieży i powrotem do przeszłości dla starszych graczy. Dlatego bez względu na wiek, to godna polecenia atrakcja retro do wynajęcia.

Fotobudka do wynajęcia na event

Fotobudka do wynajęcia na imprezę

Choć współczesne, klasyczne fotobudki oferują zdjęcia najwyższej jakości i dysponują najnowszym sprzętem fotograficznym, uznawane są już powoli za atrakcje retro do wynajęcia. Bez względu na wbudowane aparaty, klient dostaje wydrukowane zdjęcia, które mogą stanowić namacalną pamiątkę z imprezy na długie lata. Fotobudka do wynajęcia jest też w ofercie retro, gdyż stała się naszym klasykiem. Każdy na evencie wie jak działa i chętnie robi sobie fotki z najróżniejszymi gadżetami. To świetna zabawa i sposób na zachowanie wspomnień z eventu. Zabawne przebrania, uśmiech, grupa znajomych i fotobudka na wynajem = przepis na fajny akcent na każdym wydarzeniu.